9 Şubat 2012

Kitap Yorumu: ClubShadowlands || Cherise Sinclair


ClubShadowlands (Masters of the Shadowlands #1)
Cherise Sinclair

Tür; Erotik
Sayfa; 155
Yayın Tarihi; 13.01.2009
Dil; ingilizce
Türkçe: Çevrilmedi
Puanım: 

Okuduğum en iyi eroticalardan biriydi. Eğlenceli, samimi, sıcak sahnelerle dolu. Master Z 'nin özel yeteneğine Ve Jessica'nın çabuk uyum sağlaması gerçekten rahatlatıcıydı, uzun tanıştırma ve terreddütlerden hoşlanmıyorum. Yazar gerçekten yaratıcı. Kızımızın sürekli Dominantları dövmeye yeltenmesi gerçkten ilginçti. Eğer bir kaç gün sonra terkedileceğini düşünüp Jessicanın ayrılmayı düşünmesi dışında pek bir kriz olayı yoktu. Anlatımı akıcıydı ktiabı elimden bırakamadım. Cullen'a da ayrı bir sempatim oluştu doğrusu. Ama aldığım dedikodulara göre oda kapılıyormuş, kader kısmet.


Aşırı seni seviyorumlar senden ayrılamam vs gibi beni boğan sahneler yoktu. Sadece birbirlerinden hoşlanan iki kişinin ilişkilierini sadece seks ile sınırlamamaya karar verip nereye gittiğini görmek istemesine dayanıyordu. Bu tür ilişkiler insana bir nefes aldırıyor gerçekten.

Jessica'nın arabasının bozulmasıyla özel bir kulübe girer burada Bdsm hayatına bir bakış atar ve neden daha önce seksten zevk almadığı hakkında fikir edinir Tabi Yakışıklı ve etkin Efendi Z ile aralarında doğan çekimide unutmamak gerekir.


Seri:
Make Me, Sir (Masters of the Shadowlands, #5)
To Command and Collar (Masters of the Shadowlands, #6)Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

2 yorum:

  1. "Nasıl okuyabilirim" derken neyi kastettiniz? :)

    YanıtlaSil
  2. bende bu seriye başlamak istiyorum nasıl okuyabilirm :) ve bunun gibi diğer kitaplarıda

    YanıtlaSil