10 Şubat 2012

Kitap Yorumu: Dark Citadel || Cherise Sinclair


 Dark Citadel (Masters of the Shadowlands#2)
 Cherise Sinclair

Tür; Erotik
Sayfa; 152
Goodreads Puanı: 4.22 (4.048 Oylama)
Yayıncı; loose ld
Yayın Tarihi; 07.07.2009
Dil: ingilizce (çevrilmedi)
Puanım:  
Kitap Tanıtımı:
After Kari breaks up with her date during Beginner's Night at Club Shadowlands, she's given the option to continue with an experienced dominant. Despite her steamy fantasies about BDSM, the inexperienced schoolteacher plans to simply observe. Yet under the unyielding hands of Master Dan, she not only participates, but gives him everything he asks for. There is nothing she can hide from him. Not her passion...or her love

  Gene harika bir kitap. Gerçekten eğlenceli, komik ve büyüleyici. Her sahnede karakterle birlikte o utancı, eğlenceyi yaşıyorum adeta. Kitabın sonu ise- her ne kadar mutlu sonla biteceğini bilsemde- çok etkiliyor beni. Çok gülüyorum bu seriyi okurken, diğerleri benim kadar eğleniyor mu bilmiyorum, ama hızla bu seri favorilerim içine girmeye hak kazanıyor doğrusu.

    Çok akıcı, hiç sıkmayan bir seri. Yazar bazen iki kişinin dışına çıkarak hikayeyi 3. kişinin gözünden anlatıyor.Bu kitabı daha eğlenceli kılıyor. Ayrıca diğer Efendilerin arasıra Dan'i yemlemesi çok hoştu.
    En kısa zamanda yazarın başka kitaplarını da okumayı düşünüyorum.
Bu kitaptaki kovalamaca oyununa bayıldım. Özellikle Jessica'ya yer verilmesi ve "asshole" kısmı beni gerçekten çok güldürdü.

     Efendi Dan'da gerçekten kalın kafalı biri gibi davranıyordu.Ama onunda dediği gibi iyi bir dayaktan sonra her erkeğin aklı başına gelir. Buck bir sorunlu bir tip olsada tamamiyle kötü sayılmaz diye düşünüyorum. Sonuçta kızın onurunu düşünüyor.

   Kari gerçekten çok tatlı bir karakterdi. Köpeği -Prince-den bile Dan'ı onayladı.

   Tokat sahnesine bayıldım ama keşke bir köşeye çekilip ağlamasaydı diye düşünüyorum. Orayı sevmedim. 
   Efendi Dan 3 yıl önce karısını bir araba kazasında kaybetmiştir ve o zamandan beri yarım bir hayatı yaşamaktadır. Kari bdsm hayatı ile tanışmak için gelmiş bir Subtur(alt) ve Efendi Z çöpçatanlık görevini üstlenip Kari'yi Dan'ın Sub'u yapar. Ve gerisi karakterlerin elindedir. 


Seri:
Make Me, Sir (Masters of the Shadowlands, #5)
To Command and Collar (Masters of the Shadowlands, #6)

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder