6 Mart 2012

Kitap Yorumu: En Karanlık Zevk || Gena Showalter (Karanlığın Efendileri 3)


The Darkest Pleasure (Lords Of Underworld, #3)
Gena Showalter

Tür: Fantazi, aşk
Sayfa: 368
Yayıncı: Harlequin
Yayın Tarihi: 01.07.2008
Dil: İngilizce
Türkçe: Seri Pegasus tarafından çeviriliyor.

Spoiler içerir. Kitap gerçekten güzeldi. Anya'nın hikayesinden sonra - çok komikti ama aşırı seks vardı -  rahat bir nefes aldım. Cinsellik gene var ama 2. kitapta olduğu kadar yok buna teşekkürler demeliyim sanırım.

Bu serinin kitaplarını seviyorum çünkü yazarın mantığında bu olamaz, imkansız gibi şeyler düşünmüyorum, kitabın hepsi bir bütün ve aşırı derecede sürükleyici. Gena'nın kitaplarına bayılıyorum ama bazen çok fazla ikili ilişkilere yöneliyor demeden edemiyorum. 

Reyes ve Danikanın hikayesi okuduk bu kitapta, Önceki kitaplarda onları zor bir sınavın beklediğinden haberdardık, neyse  ki yazar bizi çok bekletmedi ve bu düğüme bir son verdi. Kitabın sonuç bölümü biraz yetersiz geldi. Aralarındaki aşk güzel ve romantikti. Melekler  işin içine girmeye başladı sonumuz hayır ola.
Sevgili Titan Cronus, lütfen lordlarımızı rahat bırakır mısın?

Paris, ah canım Paris. Arkadaşını sevgilisinden üstün tuttu ama ölümsüzden umut kesilmez. Danika'nın yardımı ile bence bir şeyler halledebileceğiz (zaten dedikoduları duydum)

Danika'nın ailesi kurtuluyor en sonunda. Torin sana ne olacak gerçekten merak ediyorum. Bu seride eminim herkesin bir favorisi vardır, benim ise bir favoriden çok ne olacak, nasıl bağlanacak merakım var.
Her taşın altından ya Kronus ya Avcılar ya da başka bir şey çıkıyor. Umudun başka bir iblis olması ise hayal kırıklığı oldu. Bize mitoloji dersinde yanlış öğretmişler!0 Yorumcuk:

Yorum Gönder