9 Mart 2012

Kitap Yorumu: Slave || Sherri Hayes


Slave  (Finding Anna #1)
Sherri Hayes


Tür: Erotik

Sayfa: 203
Yayıncı: The Writer's Coffee Shop Publishing House
Yayın Tarihi: 28.06.2011
Dil: İngilizce
Türkçe: Çevrilmedi


Biraz fazla uzun, aşırı panik atak içeren, gerçekten hoşlandığım bir kitaptı. Kitapta cinselliğe dair göndermeler var ama çiftimiz birlikte olmuyor bunu söylemek istedim öncelikle. Kitaptaki ilgi çekici noktalardan biriydi bu, çok duygu ve korku yüklü bir kitaptı. Ve kesinlikle okuyucu bu korkuyu karakter ile yaşamıyor.Brianna, yanlış bir Dom'un (Ian) eline düşmüş daha 18 yaşında bir kız,  isteği dışında tutulduğu haberini alan beyaz atlı şövalyemiz Stephen elini masaya vurur  ve kızımızı satın alır, Evet satın alır çünkü Brianne bir köledir. Buna göre eğitim almıştır ve Bu Ian kişisi kızımızda hem bedensel hemde ruhsal yaralar bırakmıştır.


Stephen'in öz verili çalışmaları sonucu 2 ve 3 haftalık bir çalışmanın ardından Brianna karar vermeye, seçim yapmaya kısmen normal bir insan gibi davranmaya başlar. Yalnız bu süreç içinde 10 a yakın panik atak, kriz yaşadığı için kitaptan sıkıldım, ayrıca kitabın sonunda dişe dokunur bir olay yoktu, ayrıca kesin bir sonuçta yoktu ama bu kitabı daha ok sevmemi sağladı. Eğer  bir sonuç olsaydı yazarın mantığından kesinkes şüphe ederdim.Ayrıca kızımızı Ian'a satanında babası olduğunu söylemek istiyorum, ve sıradaki kitabın daha çok bunun üzerine (eğer yazılacaksa) kurulacağını düşünüyorum.

En sonunda söyleyeceğim şey bdsm kitaplarından hoşlanan veya merak edenler varsa okumalarını tavsiye ederim çünkü içinde aşırı bir seks yok, yazar daha çok duygusal olarak bu çifti işlemişti.

Seri:


Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder