9 Mart 2012

Kitap Yorumu: Wicked Weekend || Gillian Archer


Why did Lauren Vaughn introduce her sister to the man she herself was crazy about? Now Lauren is watching the happy couple at their combined bachelor/bachelorette party—while Lauren sits all alone at the bar. Until she spots a hot stranger with the telltale black handkerchief in his pocket: the signal for "seeks no-strings affair with sexy submissive." Lauren can't take her eyes off him. So when he comes over, she kicks her inner good girl to the curb and follows Jamie Forman to his room, where he makes her scream with pleasure all night long. But Jamie is a complicated man. He can't handle how desperately he wants her in his bed—and his life. It's up to Lauren to teach him how to make all night last forever.


Wicked Weekend
Gillian Archer

Tür: Erotik
Sayfa: 107
Yayıncı: Carina Press
Yayın Tarihi: 12.03.2012
Dil: ingilizce
Türkçe: Çevrilmedi

  Kitaba gerçekten bayıldım, çok eğlenceli ve sürükleyici bir hikayesi vardı. Jamie ve Lauren'in tanışma hikayesiydi.

 Luren kız kardeşinin bekalığa veda partisinde, hoşlandığı adamı kız kardeşi ile tanıştırdığı için kendini yiyip bitirirken, çok yakışıklı ve seksi bir erkek olan Jamie ile karşılaşır. Tek gecelik bir ilişki olarak başlar ama her iki taraf da daha fazlasını arzulamaktadır.

 Jamie'nin yaratıcılığı ve Simon ile olan atışmaları çok hoşuma gitti, hikaye bdzm üzerine kurulu, ağır içerikleri olan bir kitap değildi, daha çok romantik alana yönelmişti. Gayet akıcı bir stili vardı, kitabı çıkmadan önce okuma şansı bulduğum için çok mutluyum. :D

 Özellikle kitabın sonu çok hoşuma gitti. Özellikle karakterin ben bu konuda hiçbir şey bilmiyorum tarzı birisi olmaması kitaba ayrıca bir güzellik katmıştı.

Kitap netgalley aracılığıyla elime geçti.

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder