3 Nisan 2012

Kitap Yorumu: Everlasting Bad Boys || Shelly Laurenston + Chnthia Eden + Noelle Mack

Everlasting Bad Boys ( The Dragon Kin, 0.5)
Shelly Laurenston, Chnthia Eden , Noelle Mack

Tür: Antoloji, Fantastik
Sayfa;337
Yayıncı; Brava
Yayın Tarihi: 01.09.2008
Dil; İngilizce
Türkçe:Çevrilmedi.

Can't Get Enough, Shelly LAurenston (G. A. Ailken)


Shalin ve Ailean'ın hikayesi;

"Bizim sahip olduğumuz şeyi bulabileceğini düşünüyor musun?" diye fısıldadı, sesi uyuşuk geliyordu, vücudu onunkine yaslanmıştı. Ailesini kalbine yakın tutup Ailean fısıldayarak cevapladı, "O kadar şanslı olacağını sadece umabiliriz."

İlk hikayeden olan bu alıntı bence kitabın ne kadar güzel olduğunu anlatıyor. Dragon Kin serisinin diğer kitaplarda adı defalarca geçen Ailean'ı okuma şansı bulduğum için çok mutluyum onun sevgili eşiyle olan ilişkisi öyle güzel ve büyüleyciydi ki, kitaptaki diğer hikayeleri bayağı bir sönük bıraktı.

Okumayı seven Shalin bir kütüphanede çıplak Aileanla karşılaşır ve Ailean onu öper. Kıskanç Prenses bunu duyar ve Shalini kuzeyli vahşi ejderhala gelin olması için satar. Ailean gelir onu kurtarır onu aile evine götürür, yıllardır aralarında olan çekime direnmeyi bırakırlar ve birlikte olurlar, kitabın sonunda ise Prenses başka bir ejderha ile eşleşir bizimkiler de problemlerini aşarak mutlu sona ulaşır.

Spellbound, Chntnia Eden

İkinci hikayede bir cadı topluluğunu öldürmeye çalışan kötü bir büyücüye karşı çağırılan  kiralık bir katil ile cadının hikayesi anlatılıyor. Fena sayılmaz ama ilk hikayeninde tadı olmadığı kesin.

Turn Me On, Noelle MAck


Üçüncü hikayede ise güneş ışığı olmaktan sıkılıp insan bedenine giren ve bir kıza aşık olan bir adam var. Bir reklam şirketi satıl almıştır ve çalışanına aşık olmuştur. Kız onun kimliğini öğrenince biraz panikler ama sonunda orta yolu bulurlar. Bu hikaye bana pek inandırıcı ve sürükleyici gelmedi sadece mantığını kavramak için okuduğumu söyleyebilirim.

Seri0 Yorumcuk:

Yorum Gönder