19 Nisan 2012

Kitap Tanıtımı: Once Burned || Jeaniene Frost


Once Burned
Jeaniene Frost

Tür: Fantastik, aşk
Sayfa: 384
Yayın Tarihi: 26.06. 2012
Dil: İngilizce
Orjinal Adı: Once Burned 
Seri: Night Prince 1
Karanlık güçlere sahip bir ölümlü,

Trajik bir kaza hayallerini yıkıp vücudunu sakatladıktan sonra, Leila, daha kötüsünün başına gelebileceğini asla hayal edemezdi. Elektiriği yönlendirme ve basit bir dokunuş ile bir insanın en karanlık sırlarını öğrenme gibi korkunç güçlere sahip olmuştu. Leila yalnızlık ile lanetlenmişti.... Ta ki gecenin yaratıkları onu kaçırıp dünyanın en ünlü vampirine telepatik bir yardım çağrısı göndermeye zorlayana kadar.

O Gecenin Prensi.

Vlad Tepesh en ünlü vampir efsanesine ilham kaynağı oldu. Ama ne yaparsanız yapın onu Dracula diye çağırmayın. Vlad'ın ateşi kontrol edebilme gücü onu yaşayan en korkulan vampirlerden biri yapıyor. Ama düşmanları ona karşı kullanmak için bir silah buldu. Güçleri kendisininki ile eşleşecek güzel bir ölümlü. Vlad ve Leila karşılaştığında aralarında ikisini yakacak bir tutku ateşleniyor. Onları öldürmek isteyen düşmanı yakmak için tüm benliklerini kullanmalılar.

Jeaniene yeni bir seriye başlarda biz okumadan durur muyuz? Durmak zorundayız çünkü serinin ilk kitabı daha raflarda yerini almadı, ama tanıtımı var. Kimler Draculayı, öhüm! Vlad'ı okumak istiyor.
VLAD Türkiye'de de çıkıyor. Artemis duyurdu.


Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

4 yorum:

 1. Ben bu kadından çok sıkıldım Bones'un 3'üncü kitabında. Aklıma sokup özendirmeyiniz lütfen! :D

  YanıtlaSil
 2. Artemis Yayınları'nın yayınlayıp yayınlamayacağı belli değil sanırım :( Umarım en kısa sürede çıkarır. Vlad'ı Bones kadar -belki daha fazla- seviyorum.

  YanıtlaSil
 3. ayça5.1.14

  Bu arada bu vlad kazıklı voyvoda dediğimiz vlad
  Çocukluğunu osmanlı imparatorluğu kanatlarında geçirmiş sonradan fatih sultan mehmete hakaretler etmiş 20000 türkü kazığa geçirip yol kenarına dizmiş :D tabi o da osmanlı devleti himayesindeyken oldukça zorluk çekmiş ama ünlü vampirimizin hayatı tarihimizle oldukça kesişiyor
  Ayrıca kendisi elizabeth bathorynin kuzeniymiş

  YanıtlaSil
 4. Kesiştiğini biliyorum, pek bir acımasızlık olmuş aramızda. :D Vampirlerin olmaması iyi olmuş, mazallah intikam falan isterse... :P

  YanıtlaSil