19 Mayıs 2012

Aşk: The Tycoon's Pregnant Mistress || Maya Banks



Hatırla Sevgili (The Anetakis Tycoons, #1) 
Maya Banks

Tür: Aşk, güncel
Sayfa:192
Yayıncı: Silhouette
Yayın Tarihi:01.01.2009
Dil: İngilizce
Goodreads Puanı: 3.86 (930 oylama)
Puanım: 

Greek hotel magnate Chrysander Anetakis's former mistress was pregnant? And had amnesia? That meant Marley Jameson didn't remember betraying him by selling company secrets. Or that he'd thrown her out of his life. So he told her a little white lie: they were engaged. Then he swept her away to his Greek island to await the birth of his baby and enjoy her sudden devotion...before tossing her out. But he didn't count on Marley regaining her memory so soon.



Biraz sıkıldığım anlar oldu orta düzeyde bir hikayeydi. Sıkıldığım yönler öncelikle adamın, Chrysander'in kızı sürekli koruma iç güdüsüydü. Ve o merdivenleri tek başına çıkmama hikayesi beni öyle bunalttı ki!
Kitap gereginden az aksiyonlu geldi bana, uzun ve yaklaşık kitabın 50 sayfası "nerde bu kitapta olay" diye düşünmekle geçti. Kitaptaki tüm aksiyon ilk 20 sayfada olup bitiyordu gerisi teferruat.

Chrysander karakteri bana çok baskıcı geldi. Ama bu hoş bir baskıcılık değildi. Resmen kızımızı satın almaya çalışıyordu. Azarlamalar vs. Yer yer babası gibi davrandığını hissettim. İlişkide bir eşitlik yoktu. Marley'inde sürekli ayılıp bayılması beni güçlü karakterleri özlememe sebep oldu.

Marley, zengin bir iş adamının metresidir. Hamile olduğunu öğrendiği gün Chrysander onu oteller zincirinin planlarını çalıp satmakla şuçlar kızı evden kovar. Tamda o gün AMrley kaçırılır. 3 ay sonra hafızasını kaybetmiş, 5 aylık hamile olarak bulunur. Kimseyi hatırlamamaktadır. Chrysander kızı kendi adasına götürür. Orada ona evlenme teklif eder ama hala kızı suçlu sanmaktadır.,



0 Yorumcuk:

Yorum Gönder