3 Haziran 2012

Kitap Tanıtımı: The Goblin King || Shona Husk

Tür: Paranormal aşk hikayesi.
Sayfa: 317
Puan: 3.67
Yayıncı: Sourcebook Casablanca
Yayın Tarihi: 1.10.2011
Dil: İngilizce
Türkçe: Çevrilmedi
Bir kelt rahibi tarafından 1000 yıl önce lanetlenen Roan Karanlıktopraklarda kasvetli bir yaşam sürmektedir. Çaresizce ruhunu geri almaya ve goblin halkına lider olmaya çalışmaktadır. Güzel bir insan dileğini gerçekleştirmesi için onu çağırdığında ise bir umut ışıgı görmüştür. Ama o kraliçesi olmayı kabul edecek midir? Bir varmış bir yokmuş. Karanlık topraklarda lanetlenmiş bir adam varmış, kalbi soğuk bir altın yumru ile değiştirilmiş. Efsanelerde, o, Goblin Kral diye bilinirmiş.Çok seçkin bir kaç kişinin dileğini yerine getirirmiş. Çaresizce yok olan insan ruhuna tutunurmuş, onun tek dileği kendi rızası ile kraliçesi olacak bir kadınmış.
Kim modern dünyadan kabuslar alemine gelmeye razı olur ki? Her ne kadar dokunuşu sarhoş edici, cesareti derin olursa olsun onu sevmek tehlikeliydi. Ve deneyecek kadın ise onu sonsuza dek yok edebilirdi.


Bu aralar gözüme kestirdiğim başka bir kitap daha. İçinde yeraltı ve kral unsurlarının bulunması çok hoşuma gitti. Yaz maratonu için okumayı düşündüğümkitaplar arasında.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder