6 Temmuz 2012

Kitap Tanıtımı: A Touch Mortal || Leah CliffordEden*1 Az'ı beklemiyordu. Sahilde ona doğru gelmesini, cazibeli sözlerini... Ani, karşı konulmaz bağlantıyı, ne de onun kanatlarını. Evet. Çok uzun bir mutlu son. Şimdi ölüm ve yaşam arasında sıkışmış, her dokunuşuyla kaos yaymakla lanetlenmiş Eden, cehennnem ve cennet arasında sonsuz savaşın anahtarı olabilir.Bütün hepsi bir düşmüş'e abayı yaktığı için; cennetten atılmış bir meleğe... Sahip olduğu her şeyi kaybedebilir. Sevdikleri tarafından ihanete uğrayabilir. Ama Eden kimsenin oyununda bir piyon olmayacak. Kalbi kendisine ait. Bu sadece sonun başlangıcı.

NOT *1: Adem ve Havva'nın yaşadığı bahçe, cennet, cennet bahçesi.Yaklaşık bir yıl önce çıktığından beri okumak istediğim bir roman A Touch Mortal. Özellkle kapağına bayılıyorum. Goodreads'da okuyucuların yorumları çelişsede okumak istediğim kitaplar arasında. Paranormal ve Genç- Yetişkin türünde. İçinde meleklerin olaması da gerçekten cezbedici.A Touch Trilogy'nin ilk kitabı. Leah Clifford'un şuan için yazdığı ve bitirdiği tek seri.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

2 yorum:

  1. Ezgisu Karakaya13.8.14

    Ülkemizde çevrileceğine dair bir haberin var mı? Yani yayın hakları filan alındı mi? -Lütfen lütfen lütfen alınmış olsun- ^-^

    YanıtlaSil
  2. Bu konuda bir bilgim yok ama bence alınmıştır. ^^

    YanıtlaSil