4 Temmuz 2012

Kitap Yorumu: Seven Day Loan || Tiffany Reisz


Seven Day Loan
Tiffany Reisz

Tür: Bdsm/ Erotik
Yayıncı: HarlequinUK
Yayın Tarihi :01.07.2012
Dil:İngilizce
Puanım:  
A trained submissive, Eleanor will do whatever her master commands...even spend a week with a stranger. Daniel has been a recluse since his wife's death, and Eleanor's lover thinks spending time with her will be therapeutic--especially since Daniel is also a Dom. Despite her defiant streak, Eleanor can't resist giving in to Daniel's erotic demands. But while she'll let him have her body, she's determined to keep a guard around her heart. Even if Daniel wants to make Eleanor his permanently....Netgalley'den iki gün önce istediğim kitabı okuyabileceğimi öğrendim ve tabii ki fırsata direkt atladım. Gerçekten harika bir hikayeydi. Özellikle sonunda kitabın iki ana karakterinin mutlu sona ulaşmaması ama hayatlarına devam etmesi beni gerçekten etkiledi.Tabii Daniel'i bilmiyorum ama Elanor eski ve mutlak aşkına dönüyor. Aslında Danielle kalda bizim papaz gününü görsün diye düşünmedim diyemem.
Kısa olmasına rağmen eğlenceli, etkileyici sizi ele geçiren bir hikaye. Fifty Shades akımından etkinmiş bir seri 12 kitaptan oluşuyor. Farklı yazarlar yazmış.Benim gibi erotica/bdsm okumayı seven kişilerin kısa, hoş ve çok sürükleyici bir hikaye.
Novella'nın konusu şöyle; Eleanor, Daniel adlı bir kişiye 7 gün için ödünç verilir. Bundaki amaç  karısı öldüğünden beri evden çıkmayan Daniel'e yaşama sevincini tekrar kazandırmaktır. Efendisi bir papaz olan Eleanor onu gerçekten sevmektedir ama Daniel'i de bırakmaz istemez. Yazar bu karmaşık duyguları kısa ama etkili bir biçimde anlatmış.Serinin ve yazarın diğer kitaplarını avlamaya çıkıyorum.Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder