18 Ağustos 2012

Kitap Yorumu: Shimmer || Alyson Noel
Parlak çocuk problemini çözdükten sonra RileyButtercup(Köpeği) ve Bodhi(Eğitmeni) çoktan hakettikleri bir tatilin tadını çıkarmaktadırlar. Riley vahşi siyah bir köpekle karşı karşıya geldiğinde, Bodhi'nin uyarılarına rağmen, onu öbür tarafa geçirmeye karar veriyor. Köpeği takip ederken Rebecca adlı genç bir ruh ile tanışıyor. Rebecca'nın tatlı görünüşüne rağmen, Riley pek çabuk aslıdna görüntüsü ile pek alakası olmadığını öğreniyor. Eski bir çiftlik sahibinin kızı olan Rebecca1733'deki öfke dolu köle ayaklanmasında öldürülüyor.Kendi öfkesi ile boğulan Rebecca kendisi ile birlikte ölen hayaletleri en kötü anılarında tutarak saldırıyor.Acaba Riley kendi kötü anılarında kaybolmadan Rebecca'ya affetmeyi ve unutmayı öğretebilecek mi?


Tür: Paranormal
Sayfa:192
GR puan: 3.79 ( 2.644 Oylama)
Türkçe: Çevrilmemiş
Orginal Adı: Shimmer (Riley Bloom #2)

Yorum:

Anladığınız üzere kitap daha çok "Öbür taraf" ile ilgili. Riley ilk kitapta ölmüştü ve şimdi diğer hayatleri dünyayı bırakıp devam etmeleri için yönlerme işi ile görevli.
Aman aman olmasada hoş bir seri. Bir solukta bititdiğim için seviyorum sanırım. Üstelik akıcıda bir konusu var. Sizi yormuyor sonuda hoş, yani kızımızın ölemeceği kesin tabii.
Basit demiştim ya siz onu çok basit diye de düşünebilirsiniz. Çocuksu olduğu zaten çok belli :)
Kimseye şiddetle önereceğim bir seri kitap değil ama okunabilir. Ben seviyorum. 3. kitabıda çıkmış onu da okuyacağım :)

Serinin Diğer Kitapları:

1- Radiance
3- Dreamland
4- Whisper0 Yorumcuk:

Yorum Gönder