10 Eylül 2012

Beklenen Kitaplar

Düzenli ya da düzensiz olarak takip ettiğim bir sürü seri var. Tabii bunları yıl içinde takip etmekde ayrı bir marifet. Eylül ayının ortalarındayız ve sevdiğim serilerin yeni kitapları çıkmaya başlıyor. Kimisi ağustosta çıkarken kimisi ekime kadar bekletiyor. İşte kitaplar.


Karen Chance

Bu seriye (Dorina Basarab) aslında yabancı değiliz çünkü bir yan seri. Cassie Palmer (Karanlığa Dokunmak) serisinin dünyasında geçiyor ve Dory bizim güçlü vampirimiz Mircea'nın yarı vampir kızı. Bir Dhampir. Cassie de olan bir kaç karakterde bu seriye dahil oluyor.

Dory bir Dhampir, öfke nöbetleri var ve vampir dünyası tarafından pek sevilmiyor ama Senato'nun kirli işlerini yapmak için çok işe yarar bir kuvvet. Güçlü, çetin ceviz bir karakter tam benlik
Türkiye de çevrilmiyor.

Nalini Singh

Başka merakla beklediğim kitap ise Türkiye de daha yeni yayınlanmaya başlayan Meleklerin Kanı | Lonca Avcısı serisinin 5. kitabı. Bu kitapta Elena ve Raphael yerine, Raphael'in 7 sinden biri olan Jason konu alınıyor. Eylül'in 4'ünde çıktı, bir an önce okumalı.
Serinin Facebook sayfası için tıktık.Lora Leigh

Lora'nın Breeds serisi Türkiye de çevrilmiyor. Yetişkinler için olan bu seriyi uzun zamandır takip ediyorum. Bilim adamlarının DNA ile oynayarak geliştirdikleri yeni bir türü anlatıyor. Bu yeni tür dünyada kendilerine yer edinmeye çabalıyor, mutluluğu arıyor. Bu kitapta ise Stygian'ın kendi eşini bulmasını okuyoruz: Honor. Evet serinin isimleri genelde kitapta konu alınan çiftin adını taşıyor.
Yorum: Stygian's Honor


Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

2 yorum:

  1. Lora leigh dikkat çekici gerçekten de 27 kitap O.o

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Lora öyledir. Bazen sıkıcı olsadsa hikayelerinde hoşuma giden bir şey var :D

      Sil