27 Eylül 2012

Ne okuyorum | 7


Hayatınızda bildiğiniz herşeyin aslında hiç de öyle olmadığını farkettiğinizde ne yaparsınız?
Arionna Jacobs, annesini trajik bir trafik kazasında kaybettiğinde bütün dünyası yıkılmıştı. Tüm hayatını geride bırakıp babası ile yaşamaya mecbur kalmıştı. Dace Matthews ise yeni üniversitesinde bir öğretmen asistanıydı ve içindeki kurt ile iletişim kuramadığı için ikiye bölünmüştü.
Karşılaştıklarında hayat hakkında bildikleri her şey açığa kavuşmuştu. Dace Arionna'nın zihnine derin bağlarla bağlıydı ve Arionna'nın içinde su yüzüne çıkmak için savaşan bir şeyler vardı. Ne olduğu hakkında bir fikirleri yoktu. Çevrelerinde ise tuhaf şeyler dönüyor ve onların zamanı tükeniyordu.
Karşılaşmaları eski bir iskandinav yıkım kehanetini harekete geçirmiştir üve kaderin onlar için planladığı şey ikisininde hayal edebileceğinden çok daha büyüktü. Eğer kendilerine ve birbirlerine güvenmezseler dünyayı ve onları ilgilendiren bu gizemi asla çözemeyecekler.


Bu hafta derslerimin başlaması yüzünden çok yoğunum. İstediğim kadar okuyamıyorum ve bu beni gerçekten üzüyor. Gelecek haftalarda bir düzene oturtmayı umuyorum :D

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder