31 Ekim 2012

Kapak Tanıtımı: Affliction || Laurell K. Hamilton

Affliction
Laurell K. Hamilton

Tür: Doğaüstü, erotik, aşk
Sayfa: 576
Çıkış: Temmuz 2013
Türkçe: Serinin hakları Artemiste
Seri: Anita Blake 22 (22)


Micah, uzun süredir görüşmediği ailesi tarafından eve çağırılır, çünkü kasaba şerifi olan babası saldırıya uğramıştır ve durumu ciddidir. Anita ve Nahtaniel destek olmak için onunla birlikte giderler ve oldukça zor bir durumda ailesiyle tanışırlar.

Micah 10 yıldır ailesiyşe görüşmüyordu, Önceden Leopar sürüsünü ele geçiren sadist katilden korumak için bilerek onlara sırtını dönmüştü. Ancak şimdi babası ölüm döşeğinde, doktorların "Zombi hastalı" adını taktığı hastalık yüzünden içten içe çürüyor.

Zombileri herkesden daha iyi tanıyan Anita, görünenden çok daha fazlası olduğunu biliyor. Zombilerin pek hoş olmayan özellikleri varken, zombi olmak insanların acı içinde çürümesine neden olmuyor. Gizemi çözmek zorunda, ancak ilgilenilmesi gereken daha önemli bir konu var: Micah'ın babasının yaşayacak sadece 5 günü kalmış olabilir.


Laurell 22. kitabın kapağını yayınladı, biz fanlar sevinebiliriz. Aslında bayağı oluyor, ama ben bu gece alıntıyı da görünce blogumda bir gönderi yazmaya karar verdim.

Laurell'i ne kadar sevdiğimi bilirsiniz. Edward'ı, en sevdiğim fantastik dünyayı çok özledim! Bir an önce Temmuz gelsin.

YA DA mayıs gelsin, önce güzel bir Sookie Stackhouse Finali yapalım ve sonra Laurell okuyalım!

Kitabın adı, Azap, Keder olabilir.

22. kitaptan alıntılar!

Gerektiği kadar söylemiyorsam, Jean-Claude, seni seviyorum, masada yemek yerken karşıda senin yüzünü görmeyi seviyorum, Cynric'in futbol maçlarında tezahurat yapmanı, ve bizimle kaldığında Matthew'a yatakta masal okumanı ve daha binlerce şaşırtıcı şeyi, hepsini, seni ve seni seviyorum."
"Beni ağlatacaksın."
"Zeki bir arkadaşım ağlamanın iyi olduğunu, bazen mutluluğun gözlerinden dökülebileceğini söyledi."


Bana güven.” dedi Dev. “Evde, bizim çekici Micah’ımızın erkeklerden daha fazla hoşlanmasını dileyen kırık kalpli bir erkek sürüsü var. Ne yazık ki, erkekleri hesaba katarsak tek oğlan bizim ki için yeterli.” 5 yaşındaymış gibi suratını astı, ve yavaşça pis bis gülümseme yüzüne yayıldı. Ona kaşlarımı çatmak istedim ancak Cheshire gülümsemesi her seferinde bana işliyordu. Bu kadar olgun biri nasıl bu kadar haylaz olabiliyordu ki?

Micah Dev’e baktı. “Evde Nathaniel dışında dikkat ettiğim bir ya da iki erkek var.” Sesi tamamiyle uysaldı.

Dev’in gülümsemesi kenarlardan hafifçe soldu, ve gözleri ne kadar derin düşündüğünü gösteriyordu. Neredeyse, evde, Micah ve diğer erkekler arasından geçen tüm etkileşimleri incelediğini görebiliyordunuz. Micah da bu yüzden söylemişti, Devil’e şeytanı tattırmak için.

Laurell K. Hamilton, New York Times listelerinde çok satan gizem, fantezi, büyü, korku ve romantizm barından iki serinin yazarıdır. Ace Books’tan çıkan, kahramanı ölü çağırıcı ve suç inceleme uzmanı Anita Blake olan on iki kitaplık ‘Vampir Avcısı’ dizisi, Suçlu Zevkler romanıyla başladı. Bu arada bu dizi içinde Anita’nın baş vampir ve kurtadamla olan, karmaşık kişisel ve profesyonel ilişkisi de evrimini sürdürüyor. Şu anda dünya üzerinde Anita kitaplarının iki bin kopyası bulunuyor. Hamilton kocası, kızı, iki köpeği ve sayısı her an değişen balıklarıyla St. Louis County Missouri’de yaşıyor.
Site/Twitter/Facebook

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

6 yorum:

 1. Evet bayağı var, onları sıfırdan okumakta dert :)

  YanıtlaSil
 2. Sanırım hatırladım. Hatta Anita'nın arkadaşı ile evliydi. Bullet da mı ne olacak sanırım bu çocuk (konuşmaları da çok tatlıymış). Allah'ım duy sesimizi ve artemis denen yayınevini biz okurların eline ver. Teşekkürler :D

  YanıtlaSil
 3. Haha,Sanırım hatırladın :)) Belki bir gün dileğimiz yerine gelir :)

  YanıtlaSil
 4. Çok şeyler oldu Melis, Dua et Artremis çabuk çıkarsın :)) Matthew Jean Claude'un öldürülen vampirirnin oğlu. Belki hatırlarsın, kalbi sökülmüştü?

  YanıtlaSil
 5. Cynric? Matthew? O zeki arkadaş gene Jason mı yoksa? Neler oluyor şu hayatta pardon Anita'm da o.O

  YanıtlaSil
 6. ezgidmrbs8621.12.12

  Bayağı kitabı varmış.Bir yerden başlasam iyi olacak sanırım:)
  kitapcumhuriyetim...

  YanıtlaSil