7 Ekim 2012

Beyoğlu Sahaf Festivali | Kitaplarım | 6        Biliyorsunuz Beyoğlunda Sahaf Festivali var. Daha ne kadar sürecek bilmiyorum ama gitmeden olmazdı. Bir haftalık bir zaman bulma çabasından sonra en sonunda kendimi attım. Kitaplar gerçekten ucuz Georgette'nin(5 lira) dışındaki  kitapları 2, 3 liraya aldım. Bence sizde gitmeli ve faydalanmalısınız. Çok güzel kitaplar çok ucuz fiyatlara... Fransızca ve ingilizcede bulmak mümkün. Üstelik 3, 5 tezgahta yok, bir sürü kişi var. Biz tamamen gezemedik bile. Bu sıcakta bayılmadığımıza seviniyorum.

        Bu haftayı Aziz Nesin haftası ilan ediyorum :) 3. kitabım oldu.
          Bu iki kitabıda Bu sene okuyacağız, The Moonstone'u bayağı aradım, en sonunda D&R'da buldum, ne kadar çok şaşırdığımı tahmin bile edemezsiniz. Pandorada bile yoktu yanlış hatırlamıyorsam, varsa da pahalıydı... A Midsummer'ın kapağına ölebilirim, o kadar çok sevdim.

Beyoğlu Sahaf Festivali.

         14 Ekim tarihine kadar sürecek ve çeşitli etkinliklerin düzenleneceği festivale yetmiş dört sahaf katılıyor. 25 Eylül'de başyacak olan Sahaf Festivali Tarlabaşı TRT binasının yanında saat 11:00 ile 23:00 arasında gerçekleşecek.


6 yorum:

 1. kagitkiz21.12.12

  Bensiz gittiniz demek -.-

  YanıtlaSil
 2. Sensiz gittik :D

  YanıtlaSil
 3. kagitkiz21.12.12

  Boğazında kalsın bu kitaplar o zaman!!

  YanıtlaSil
 4. Yeseydim endişelenirdim :D:D

  YanıtlaSil
 5. Keşke İstanbul^da olsaydım da bu festivale gitseydim. Baskısı bitmiş veya birini eli pahalı olan o kadar çok kitap almak istiyorum ki... Güle güle okuyun.

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler. Keşke olsaydınızda gelseydiniz, belirli bir kitabı bulmak zor oluyor ama onu ararken başka bir sürü kitap buluyorsunuz :)))

  YanıtlaSil