8 Ekim 2012

En Karanlık Öpücük || Gena Showalter (Karanlığın Efendileri 2)


En Karanlık Öpücük (Lords of the Underworld #2)
Gena Showalter

Tür: Paranormal, Aşk
Sayfa :368
GR Puan:4.24
Türkçe: Çevrildi
Puanım:

Birçok erkeği baştan çıkardı... Fakat hiçbir zaman aradığını bulamadı. Bugüne kadar... Asırlardır hayatta olmasına rağmen Anya, anarşi tanrıçası, bugüne dek tutku denilen şeyi tatmamıştır. Lucien'la karşılaşana dek… Lucien, ruhları öteki âleme taşıyan bir savaşçıdır ve daha ilk görüşte Anya'nın dikkatini çekmiştir. Lucien'ın büyüsüne kapılan Anya, onu elde etmek için artık her şeyi göze almıştır. Fakat Kronos, Yeraltı Dünyasının Efendisi Lucien'ın Anya'yı tutsak etmesini emretmiştir. Şimdi Lucien ve Anya içlerinde birbirlerine karşı güçlü bir arzu taşırken onları kontrol eden bu güçlere karşı da savaşmak zorundadır. Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar... Karanlığın Efendileri.

Yorumum
Spoiler olabilir!
Bu kitaptada gene harika bir aşk hikayesi daha okumuş bulunuyorum. Anya ve Lucien'ın hikayesi çok güzeldi gerçekten. Gene sonunda ağladım. İki damla düştü ağlamak denir mi hani, denmez ya. Ah bu benim musluklar.

Anya bir tanrı Lucien ise ölüm iblisinin ölümsüz evi. Bunlar aşık olup  Kronos (titan lider) pis oyunlarına alet olarak mutlu sona ulaşıyorlar. Şu sözler çok söylendi ama çok da sevimliydi be Anya "Pretty please, with a cherry top on me" :D

Williamın ihaneti gerçekten acıttı. Üstelik Anya onu dostu olarak görüyordu.

İlk kitapta karakterlerimize büyük yardımı olan Anya'ydı bu kitabın kahramanı. Anya'nın gücü babasından geliyor ve Kronus bu gücün peşinde. Anya'nın gücü ve bekareti bağlantılı. Üzerinde bir lanet var. Bu lanet kiminle sevişir ise onun kölesi olacağını söylüyor ve bu kitaba gereken imkansızlık duygusunu katıyor.

Her ne kadar Lucian ile birlikte olmak için bir çok şeyi feda etsede Anya kendi seçimini yapıyor. Gena gene döktürmüştü anlayacağınız.


Seri:


The Darkest Fire (Lords of the Underworld, #0.5 Prequel) 
The Darkest Night (Karanlığın Efendileri, #1) 
The Darkest Kiss (Lords of the Underworld, #2) 
The Darkest Prison (Lords of the Underworld, #3.5) 
The Darkest Whisper (Lords of the Underworld, #4) 
The Darkest Passion (Lords of the Underworld, #5) 
The Darkest Lie (Lords of the Underworld, #6) 
The Darkest Secret (Lords of the Underworld, #7) 
The Darkest Surrender (Lords of the Underworld, #8) 
The Darkest Seduction (Lords of the Underworld, #9) 


4 yorum:

 1. Tam bu serinin Turkce'ye cevrilmis kitabi var mi diyecektim, alttaki listeni gordum. Sanirim gordum birini bi yerlerde!

  YanıtlaSil
 2. görmüşsündür :))) En son 2. kitap çıktı sanırım :)))

  YanıtlaSil
 3. Gökçe27.1.14

  Şuan okuyorum, ba-yıl-dım! Lucien... *-* Ve en çok merak ettiğim bebenin kitabı kaçıncı sırada diye Goodreads'a girip bi bakıyım dedim. LANET OLSUN! Cidden Lanet olsun ya! Torin :'( Kitap serinin son kitabı :( ağağağa :'( Bizde çıkana kadar torun sahibi olurum ben :( Özellikle de Pegasusun seriden her yıl 1 kitap çıkardığını düşünürsek :( 8 yıl sonra görüşürüz Torin :( Ölmeye gidiyorum. -_-

  YanıtlaSil
 4. Göz açıp kapayıncaya kadar geçer:D

  YanıtlaSil