6 Kasım 2012

Kitap Tanıtımı: Black Lament || Christina HenryYıkılmış halde yas tutan Maddy beklenmedik şekilde hamile olmasında umut bulur. Ama Maddy'nin bu umut Lucifer'ın bebeği iki ırkın gücünün birleşmesi için istediğini söylemesiyle yarım kalır. Maddy bebeğini büyükbabasına kaptırmamakta kararlı, ama onu durdurmak için ne yapabilir? Hamile olmak yeterince stresli değilmiş gibi Maddy kendini Ajans ile ters düşmüş buluyor. - Doğaüstü yaratıkların işlerine karışması yasaklanıyor - Topladığı bir kaç ruh problem yaratıyor ve Maddy Ajans'ın işine son vermek istediğinden şüphelenmeye başlıyor. Ama şimdiye kadar öğrenmiş olmaları gerekirdi, Maddy savaşmadan pes etmez.
Türkiye de "Ölümün Soğuk Nefesi" adıyla Tual yayınlarından çıkan Medaline Black serisinin 4. kitabı en sonunda çıktı. 3. kitapta çok acayip bir yerde bırakması yüzünden biraz heyecanım sönmüş olsada okumayı kesinlikle istiyorum.

Kitabın çekici yönü, vampirleri, kurtadamları ve özellikle melekleri konu alması. Tabii işin içinde Lucifer da var. Bu seride onu aşık olarak göremesekte gerçekten renk katıyor.

Serinin 2. kitabı Tükiyede geçen ay "Ölüm Elçisi" olarak raflarda yerini aldı.

Seri ve Yazar hakkında blogumda olan yorumlar/haberler...

Christina Henry

Güncelleme
5.09.2013Black Lament yorumu için tık

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder