15 Kasım 2012

Kitap Tanıtımı: Twice Tempted || Jeaniene FrostGecenin Prensi'yle çıkmanın kendine göre zorlukları var...
Leila'nın psişik yetenekleri onu yarı yolda bırakmıştı ve geleceğin neler barındırdığından emin değildi. Bu da yetmezmiş gibi, sevgilisi Vlad ona mesefeli davranıyordu. Leila sadece bir insandı, ama ayrıca bu soğuk tavrı kabul etmeyi reddeden modern bir kadındı; özellikle de onu sevdiğini hala kabul etmeyen yakışıklı vampirden.


Sonsuz aşk yada aşksız bir sonsuzluk arasında seçim yapmak...

Yaşananlar Leila'yı trajedinin patlak vereceği sirke dönmeye zorluyordu. Ve kendini sandığından daha yakınında olabilecek bir katilin ilgi odağı olarak bulmuştu. Leila kime güveneceği seçmek zorundaydı;  tutkularını alevlendiren vahşi vampire mi, yoksa arkadaştan öte olmak isteyen eziyet çekmiş bir şovalyeye mi? Tehlike her adımında onu izlerken, sonsuza kadar lanetlenmesi tek bir hataya bakıyordu.

Şimdi ise serinin ikinci kitabı Twice Tempted'in kapağı yayınlandı. Yazar Vlad'ı böyle hayal etmediğini söylüyor, ama bunun da en yakını olduğunu dile getiriyor. Ona katılmamak elde değil. Benim Vlad'ım bu olamaz! Asıl konuya kitaba gelirsek, Leila Vlad'ın "bir odun gibi davranmayarak" ona aşık olmasını istiyor. İlk kitapta kendisi zaten sırılsıklam aşık olmuştu. Üstelik peşinde bir katil var. Olaylar gene çok heyecanlı anlayacağınız. Frost mart ayına tarih verdi. Ve ardından da bir Cat & Bones'da bizi bekliyor. 2013.


Jeaniene Frost'un en yeni serisi, Gece Avcısından tanıdığımız Vlad'ı konu alıyor. İlk kitabı okumuştum, beklenenin aksine Vlad'ın ağzından olayları anlatmasada tatmin edici bir kitaptı.
26 Mart 2013'de kitap çıkıyor.
1. kitap yorumum: Once Burned

İlk kapak maviydi ve beğenmiştim. Her ne kadar bu alevler "Aralarındaki ateşi" yansıtsada itici buldumNot : Kitabın tanıtımı Goodreads'tan alınıp 11. mart 2013'de çevirilerek eklendi.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

6 yorum:

 1. yorumustasi21.12.12

  alışırsın zaten bakılmazmı o kapağa :D

  YanıtlaSil
 2. Ama Vlad'ı böyle yarı çıplak düşünemiyorum, bana yansıtmadı bu kapak onu :D

  YanıtlaSil
 3. Duvar kağıdını sevdim de kapak itici geldi :D Belki baktıkça alışırım :D

  YanıtlaSil
 4. Ben o kadar sevemedim duvar kağıdını, kapak daha hoş geldi. Oğlanla kız daha yapmacıksız dursa, fona uysa olurdu. Kapağın yarasa göndermesi ve alevleri güzel ya =D

  YanıtlaSil
 5. Kapağın çok turuncu/kırmızı olduğu kanısındayım. Adamda kırmızı, oyş dedirtiyor :D

  YanıtlaSil
 6. yorumustasi21.12.12

  kapak ve duvar kağıdı süper ya :D

  YanıtlaSil