27 Aralık 2012

Doctor Who ~ Sensiz Olmaz.
Aslında bu kadar bağımlısı değildim bu dizinin, cnbc-e de görünce izlerdim, Tv izlediğim zamanlar. İzlemeyi bırakınca diziyi de bırakmıştım haliyle. Ama geçen sene eve internet alındı ve ben deliler gibi indirmeye başladım, o sırada benim için Doctor Who Matt Smith oldu ve Karren Gillan diziye girdi. Kabul ediyorum, bu ikili beni diziye tekrar bağımlı etti. Karren gittiğinden beri hala içim acıyor. Ama ona özel bir dizi görüyorum imdb'de umarım, ah umarım.
"Pejmürde adam" Gözlerim doldu, ne kadar sevdiysem artık.

Dün Noel özel bölümü ile Doctor Who ekranlardaydı. Yaklaşık 40 gündür Doctor Who'suz kalmıştık. Bir ara Twitterdan gün saymaya bile başlamıştım.

Bölümü İzlemeyenler, buradan sonrası sakıncalı :))

The Snowmen

Sufle Kız'ı geçen bölümler de izlemiştik hatırlarsanız, bu bölümde gene o vardı ve gelecek bölümlerde de o olacak. Gene öldü.

Doctor, Amy ve Rory'nin ardından inzivaya çekilmiş, bedevi gibi bulutların üzerinde yaşıyor ve hiçbir şekilde dünya ile ilgilenmiyor. Yayınlanan son bölümün ardından uzun bir zaman geçtiği bir kaç kez belirtiliyor, ben tahminen 100 diye atıyorum ama elimde kesin bir bilgi yok.

Dizi boyunca daktır Sherlock, itfaiyeci ve kurtarıcı oluyor. Çok heyecanlıydı. BEN AMY istiyorum, gerçekten. Sufle kız yeni bir heyecan kabul ediyorum ama... Neyse...

Gelecek bölüm ne zaman bir bilgim yok ama bekliyorum, hazmedemiyorum. Sen git AMY ve RORY'i çıkar diziden. Of of.

Harika bir bölüm sizleri bekliyor, özlediniz değil mi? ;)

Matt Smith, bana David Tennant'tan çok diziyi sevdiren adam :))2 yorum:

  1. Ben bu diziyi sevdiğim Doctor ölünce küsüp bıraktıp. Hem çok da duygusal bir dizi bu ya! =D

    YanıtlaSil
  2. Bana mı diyorsun yaaa :( Böhüüüüü David gitti, Rose gitti en son Amy ve Rory gitti, bende gitsem ya. Hayat çok kötüü.

    YanıtlaSil