8 Aralık 2012

Kitap Yorumu: Kissed By an Angel || Elizabeth Chandler


Kissed By an Angel 
Elizabeth Chandler


Tür: Genç Edebiyatı, Aşk hikayesi
Sayfa: 235
Gr Puan:4.07 (15.891)
Türkçe: Çevrilmedi
Seri: Kissed by an Angel 1 (6*)


Kissed by an Angel": Ivy ve Tristan muhteşem bir aşk yaşıyorlardı-ta ki Tristan bir araba kazasında ölene kadar. Mucize eseri Tristan melek olarak dönüyor ama Ivy ise onun varlığını hissedemiyor.


Kitabı okurken yas tutma anlarında ağlamama engel olamadım (Fazla değil bir iki göz yaşı). Kitap çok romantikti. Hoşlandım. Çok şey beklenmeden okunabilecek bir kitap. Bundan sonra neler olacak merak ediyorum. Kitap dediğim gibi çok romantik ve durgun yerleri var ve sıkıcı olmaya başlıyor. Biraz daha aksiyonla kendine bağlatabilir.

Özet (Spoiler. SON)
Ivy ve Trishian birbirlerinden hoşlanmaktadır ama açılamazlar. Ivy'nin kedisinin yeni bir eve gitmesi gerekmektedir.(Annesi, Gergory'nin babası ile evlenmiştir ve evde pahalı mobilyalar vardır. Kedicik onları parçalayınca artık hoş karşılanmamaktadırç) Trishian gönüllü olur.  Ivy'nın yüzme bilmemesi nedeniyle Tristian ona ders vermeye başlar ve ikilimiz yakınlaşır, sevgili olurlar. Romantik bir gün geçirecekken araba kazası ve Trishan ölür. Ivy yaşar ama çok mutsuzdur. Tristian melek olarak geri döner ama yarım kalan işini bitirmesi gerekmektedir. Zamanda geriye gider ve arabanın frenlerinin sabotaja uğradığını fark eder ve Ivy'i uyarmalıyım der. Kitap bu heyecanlı yerde biter.

Not: Bu kitabı ne zaman okudum, yorumladım hatırlamıyorum bile :))0 Yorumcuk:

Yorum Gönder