17 Şubat 2013

Anger Management || Bruce HelfordCharlie Sheen'i tanırsınız, Two and a Half Men'in çapkın, asi çocuğu. Diziden olaylı ayrılışının ardından yerine Ashton Kutcher getirilmiş, eskisi gibi olmasa da yeni bir hava yakalamıştı. Şimdiler de ise bu asi adam, bir terapist olarak Adam Sandler'ın ve  Jack Nicholson 2003 yılında oynadığı, Peter Segal'in yönettiği Anger Management (Asabiyim) adlı filmin dizi uyarlamasında oynuyor. Hem de hayranlarını mutlu ederek sadece bir yıl ara ile.

Dizide Charlie hem psikiyatrik desteğe gerek duyan, hem de grup terapileri yapan boşanmış, Sam adında obsesif kompülsif kızı olan bir adam. Eski eşiyle araları çok iyi. En iyi arkadaşı ile (friends with benefits) garip bir ilişkisi var. VE dizi delilerle dolu.

Bu diziyi uzun zamandır biliyordum, ama bu kadar komik olacağını tahmin etmiyordum. Dizi, Anger Management, hem Two And a Half Men'den izler taşıyor hem de o kadar farklı ki. İlk sezonun  4. bölümünde (kitaplarla ilgili) yerlere yatarak güldüm. Bunu yazıyı yazmamın nedeni de bu.

Çok eğlenceli bir sitcom. Her bölümde farklı bir amacı var ve tabi ki seks ve alkol ve kadınlar... Bu adamı bundan başka rolde hayal edemem sanırım.

Selma Blair'in can alıcı halleri içinde kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. The Big Bang Theory ve HIMYM'den sonra listeme dahil oldu.

2012'de başlayan şuan için 16 bölümü olan, her bölümü 25 dakikalık bir dizi. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder