8 Şubat 2013

Ayın Kitapları, Şubat 2013


Goodreads her ay okuduğum yazarların yeni çıkan kitaplarından beni haberdar eder, çok iyidir bu yönü. Bu ayda aynı e maili aldığımda ne görsem beğenirsiniz: SCARLET!

(Cinder) İlk kitabını okuyup sevdiğim bir serinin ikinci kitabı Scarlet. Bu ayın 5'inde çıktı ve okunmak üzere benim keyfimi beklemekle meşgul.
Kiersten White'ın Mind Games adlı kitabıda çıkacaklar arasında. Kendisini DEX Kitaptan çıkan Paranormal adlı seriden tanıyoruz. DEX demişken yakın zamanlarda okuduğum Yerkara'nın 2. kitabı Everbound'da bu ay çıkanlar arasında.
Okumayı düşünmesemde Richelle Mead'ın Indigo Spell'i de listeye dahil olmuş vaziyette.

Ephesusdan çıkan Tanrıça serisinin 3. kitabı The Goddess Inheritance de çıktı, ben seriden biraz soğudum ama belki ilerde okumayı düşünebilirim.

PC. Cast'tan ise Neferet'in Curse'ü görüyoruz. Bu kitabın belkisi falan yok kesinlikle okumayacaklarımın arasında :D

Optimumdan çıkan Chicago Vampirleri'nin 7. kitabı House Rules da listeye adım atmış. (Ethan öldü mü bilmiyorum ama temelli gitmeden almam ben bu seriyi elime)

Bu ay Gena Showalter'da aramızda. Daha yeni bir seri olan Angels of The Dark'ın 2. kitabı Beauty Awakened'ı görüyoruz.
Netgalleyden aldığım ve yakın zamanda okumayı düşündüğüm Wicked Kiss'de bu ay çıkanlar arasında. Nightwatchers serisinin ikinci kitabı. Kapağıda pembiş pembiş ne güzel :DEn son olarak ise, ülkemizde Tual yayınlarından çıkan Elçi Serisinin 5. kitabı Black City çıkıyor. Ben daha 4.yü okumadım ama yetişince bu kitabıda okumak isiyorum.
Not: Romancekolik ile biraz konuştuktan sonra ekledim bu notu. Gönderinin amacı ilerde okumayı düşündüğüm kitaplara şöyle genel bir bakış. Kim bilir belki sizlerinde ilgisini çeker diye yapılmış bir şey. Azıcık serilerden haber vermek, farkındalık kısacası.Umarım eğlenmişsinizdir!ü


4 yorum:

 1. Şu Cinder'i ben de okuyacağım hala; peeeeeeh.

  YanıtlaSil
 2. Şöyle bi 20 yıl zamanı dondursak anca o zaman yetişiz okumak istediğimiz kitaplara :D

  YanıtlaSil
 3. Chicago vampirlerinin 3. Kitabi turkiye de cikti mi?

  YanıtlaSil
 4. Şuan ikinci kitabı çıktı, Ekin. 3. içinde fazla bekletmez sanırım.

  YanıtlaSil