25 Mart 2013

Kitap Tanıtımı: Summoning the Night || Jenn Bennett
Goodreads'ı annemden çok sevdiğimi bilirsiniz. (Şaka oranı çok az :P) Orada yüzlerce okumak istediğim kitabı "to read" olarak işaretliyorum. Tabii bu kitapların büyük bir çoğunluğunun Türkçe edisyonu ya yok ya da hiç olmayacak ne yazık ki. Bende bu yüzden belki ilgi çeker, belki de sizlerin merakını azıcık giderir diye klavyemin yettiği kadarıyla bu tanıtımları çevirmeye yeltendim.

Bu şerefe nail olan ilk kitap Summoning The Night oldu. Arcadia Bell serisinin 2. kitabı olan bu eser 2012'de yayınlandı. Uzun zamandır da benim listem de oku beni Merve, öksüz koyma beni Merve diye yalvarıyor. Bir süre daha yalvarmaya devam edecek. Elde edilmesi zor kızı oynuyorum.

Tür: Urban Fantasy, Romance, Magic

Tanıtım

Büyü oyunları, şeytani hediyeler.

Kurban edilmekten kıl payı kurtulan Arcadia Bell normale dönmüştür, en azından kaçak bir büyücünün ve dünyaya bağlı şeytanlara hizmet veren bir bar sahibinin dönebileceği kadar. İntikam arayışında olan bir suçlu herkesi şok ettiğinde yılın en yoğun günü olan Cadılar Bayramı için hazırlanıyordur. Yerel Hellfire (Cehennem Ateşi) Kulübünün güçlü lideri suçluyu araştırması için Cady'nin kapısını çaldığında, Cady kulüp sahibinin oğlu Lon Butler'la çıktığı için hayır diyemez.

Cady ve Lon Kulüp üyelerinin çocuklarına kadar uzanan 30 yıllık korkunç bir sırrı açığa çıkarıyor. Ama korkunç suçun arkasındaki kişiyi ifşa etmek için Cady sadık arkadaşlarının ve yeni elde ettiği -Moonchild (Ayınçocuğu) güçlerinin yardımına ihtiyaç duyar. Son kurban kaybolmadan ve en karanlık sırrı ayağına dolanmadan önce olayı çözse iyi eder.


Diğer Kitaplar:

description description


Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder