19 Mart 2013

Kitap Yorumu: Exposed || Kyra Davis - (Just One Night #2)

Exposed
Kyra Davis

Tür: Aşk Hikâyesi, bdsm,
Goodreads Puanı: 3.69
Sayfa: 128
Seri: 2/3
Türkçe:Çevirilmedi
Puanım:  

You should sleep with a stranger —those words whispered in her ear by her best friend became a challenge Kasie took to heart. Suddenly, the man who gave her the most shocking pleasure in that upscale Vegas hotel —a man whose name she never bothered to find out —is her company’s biggest client.

As this unknown man becomes Mr. Dade at the office, and Mr. Dade becomes Robert in the bedroom, Kasie’s passion won’t let her deny him anything he wants. But when her fiancé, Dave, finds out, there’s no telling what he will do to keep her, or what Robert will do to steal her away once and for all.

Yorum

Kyra Davis'in ilk kitabı The Stranger'ı okumuş bayılmıştım. Kurgusu muhteşem, anlatımı olağan üstü olmasa da bana hitap eden, içine çeken bir yönü vardı. Bu hâlâ da öyle devam ediyor. İlk kitap çok kötü bir yerde bitmiş ve beni harap etmişti. Şimdi ise serinin ikinci kitabı Exposed yorumumla karşınızdayım.

Bu kitapta Kasie resmen nişanlısı tarafından eziyet ediliyor, aşağılanıyor. Sadece iş hayatı değil tüm hayatı -ailevi, manevi- tehlikeye giriyor. Kitap son derece erotik ve iyice psişik bir hâl alıyor.

Kitabın dili aynı, ama bu sefer yani serinin finaline doğru giderken olaylar daha bir sonuçlanıyor. Yavaş yavaş toparlıyor yazar. Ama bir sorun giderken diğeri baş gösteriyor.

Gene bayıldığım bir kitap oldu. Özellikle Robert'ın Prens Yakışıklı gibi siyah Porchesinde günü kurtarmaya gelmesi beni her seferinde mest etti. CEO'ları seviyorum. Ama aptal kadınlara katlanamıyorum. Bu seriyi sevmemin nedeni de Kasie'nin aslında sadece kafası karışık ama güçlü bir kadın olması.

Kitap hem psişik hemde BDSM'e yönelen bir hizada gidiyor. Kızımızın Dade'e gelince pasif olması ayrı, Dave'in ufak oyunundan tahrik olması ayrı, değil mi ama?

Çok sevdiğimi belirterek bitiriyorum bu yorumu. Üçüncü ve son kitabı okumak için ölüyorum. Sabırlar dileyin lütfen. :D

Not: İlk kitabı gibi cliffhanger olarak bitmiyor, kısmen bir sonuç var.

Not2: Kitabı Edelweiss aracılığıyla aldım.Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

7 yorum:

 1. lkmsrl19.3.13

  Beraber bekliyoruz artık üçüncüyü :D Ben de merak içindeyim :D

  YanıtlaSil
 2. Sorma ya, çıldırcam. Tüm seri tek kitap olarak çıksaymış süper olurmuş :D

  YanıtlaSil
 3. lkmsrl19.3.13

  Aaaa olur mu öyle şey, okuru kıvrandırmadıktan sonra ne zevki var ki :P

  YanıtlaSil
 4. Sonra niye böyle oldun diyorlar.

  YanıtlaSil
 5. tarih8419.3.13

  İnsan özeniyor doğrusu bizlere çevirii beklemek düşüyor tabi listeye alınıp basım kararı verilmesi de. Ben de merak ettim şimdi.

  YanıtlaSil
 6. lkmsrl19.3.13

  Hahaha merve :D

  YanıtlaSil
 7. Sırf bu yüzden ingilizce öğrendim. Listeye alınacak kitaplardan bence, keşke çevrilse. Bu durumda en kolayı bir sözlükle işe başlamak oluyor.

  YanıtlaSil