2 Nisan 2013

Kitap Tanıtımı: Pleasure Unbound || Larissa Ione
Larissa Ione'un Türkiye de çıkmış bir serisi var; Mahşerin Dört Atlısı. Ares, Limos. O seri aslında Pleasure Unbound'un dahil olduğu Demonica'nın devam serisi. Ne yazık ki Demonica Türkiye de henüz çıkmadı, belki de hiç çıkmayacak.  5 kitaptan ve bir kaç novella'dan oluşuyor.

Tür: Urban Fantasy, Romance, Adult.

Tanıtım:


Tayla Mancuso tensel zevkler için açlık çeken bir şeytan avcısıdır. Kılık değiştirmiş şeytanların çalıştırdığı bir hastanede, bedenini tarif edilemez arzularla yakan Başhekim Eidolon'la tanışır. Ama iş arkadaşlarına sadık olduğunu kanıtlamak için hayatını kurtaran cerraha ihanet etmek zorunda kalır.

Eidolon kendisini öfke ve tutkuyla dolduran, vahşi ve tehlikeli kadına karşı koyamaz.O sadece düşmanı değil, ayrıca türünü de avlayan avcı olabilir. Gerçeğe olan açlığı ve onu sonsuza dek tutsak edecek korkunç dönüşümden önce bir eş bulma ihtiyacıyla cebelleşen Eidolon imkânsızı yapar; Tayla'nın bedenine ve ruhuna hakim olmasına izin verir..


Diğer kitaplar:

descriptiondescriptiondescriptiondescription

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

7 yorum:

 1. Hımm, yani yan seriye başlayıp , asıl seriyi çıkarmadılar mı? :D Bizim ülkede şu seri takiplerini kitap severlere bıraksınlar bence.

  YanıtlaSil
 2. Aynen öyle. Bence de, düşünsene o zaman nasıl güzel olur.

  YanıtlaSil
 3. Süper olru Merve süper. Beceremiyorlar baksana. Bari serileri biz takip edelim de, azından kitaplar düzgün çıksın :p

  YanıtlaSil
 4. Her yayınevine bir kitap kurdu lazım :D

  YanıtlaSil
 5. Ücretsiz çalışmaya razıyım. Yeter ki, istikrarlı çıkaracağız, siz bilgilendirin, desin. :D

  YanıtlaSil
 6. Bende çalışırım vallahi.

  YanıtlaSil
 7. Metin Dolunay1.5.15

  Demonica serisini okuyaamzsam kafayi yiyeceğim delivance seriside var mahşerin dör atlısın en son seri ben var ya ne diyeyim türk kitapcıalrını yeyin evlerinin aaa...

  YanıtlaSil