14 Nisan 2013

Kitap Yorumu: Binding Agreement || Kyra Davis (Just One Night #3)


Goodreads Puanı:3.74
Tür: Erotik, Aşk
Sayfa:128
Türkçe:-
Çıkış: Mayıs 20-2013

Kasie'nin aşk hayatı işini tehdit ediyordu ve seksi milyarder Robert Dade her geçen gün daha da kontrolcü olurken, ilerlediği yolu neyin yönlendirdiğini çözmek zorundaydı.
Onun güçü, başarısı ve maceracı ruhuyla baştan çıkıyordu.
Tek bir dokunuşuyla ve bakışıyla hissettiklerine tutsak olmuştu.
Ama mutlak gücün ve zevkin bedelini Kasie karşılayabilir miydi? Ve ona her şeyi veren adamı gerçekten tanıyor muydu...
Yoksa o hâlâ bir yabancı mıydı?The Stranger serisini aylardır bekliyordum, 3 kitaplık bir seriden oluşuyor ve yaklaşık 2 aylık aralarla yayınlanıyordu. İlk kitabı netgalley aracılığı ile almış sevmiştim, buda 2. ve sonuç olarak 3. kitabı okumamda büyük rol oynamıştı.
1. kitap yorumum
2. kitap yorumum

Geçen gün (En sonunda) Edelweiss son kitabın arc'sini bizlere sundu ve bende zevkle okumaya başladım.

Yorumum


Kyra Davis diğer iki kitapta kullandığı tarzda yazmıştı bu kitabı da. Soğuk ve düz bir anlatımı vardı. Bende bu yüzden sevdiğimi dile getiriyordum zaten. Yalnız son kitapta çok sıkıldım. Gereksiz yere uzatıldığını ve nihayetinde baydığını düşünüyorum.

2. kitapta kızımız güya Dade'i terk etmişti. 3. kitabın başında bu olay yalan oluyor tabii, kızımız bacakları açık atlıyor bizim yakışıklı Ceo'nun kucağına. Sonrası daha karmaşık. Yok kızımız kendi özünde güç buluyor da, yok kendi egemenliğini kuruyor da falan filan.

Kurgusu hoşuma gitmedi. Olayların gidişatı hoşuma gitmedi. Hele kitabın sonu hiç hoşuma gitmedi, zira sen bir adamın 6 ayda değişeceğine nasıl inana biliyorsun ki?

Burada spoiler vermemek için ölüyorum bu arada, kızgınım. Kızgın olunca çenemi tutmam zorlaşıyor. :D

Dave ile işler 2. kitapta bitmişti bu öyle de devam ediyor.

En çok beğendiğim şeyler Dade'in kendisini ay ve denize benzetmesi oldu sanırım, ama bununda suyunu çıkardığını itiraf etmeliyim. Her şeye rağmen kitabın romantik bir anlatımı var. O duyguyu hissedebiliyorsunuz.

En sevdiğim karakter ise psikopat olmasına rağmen Asha oldu. Onun hikâyesini de yazsa okurum hani... istisnasız. Kız sert ve direkt. Aslında bir nevi şeytanı, yılanı oynuyordu kitapta. Bu nedenle sevdim onu. :D

Sonuç olarak "eh işte" diyebileceğim, ama beklentilerimi karşılamayan bir kitap olarak hatırlayacağım. Birde 3 yerine tek kitapta çıkarsaymış, daha iyi olurmuş. Gereksiz yere çok uzatmış. Ayrıca Dade'e kılım ben, hıh.Kyra'nın diğer kitapları

descriptiondescriptiondescriptiondescription

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder