1 Mayıs 2013

Kitap Tanıtımı: Naked || Raine Miller

Byrnne Bennett'in iyi bir yaşantısı vardı. Londra Üniversitesinde, Amerikan bir sanat öğrencisi, ayrıca yarı zamanlı foto modeldi. Okula giderek ve çok çalışarak hayatını tekrar rayına oturtuyordu.
Başarılı, Londralı bir iş adamı Ethan Blackstone çıplak bir portresini aldığında "hayır" cevabını kabul etmiyor. Brynne'i yatağında istiyor ve onu orada tutmak için gözünü karartıyor. Adamın baskın doğası, Brynne'i içinde taşıdığı iblislere rağmen esir ediyor ve ağına düşürüyor. Ama bu ilişkide sırlar var. Büyük sırlar.
Ethan, Brynne'i geçmişinden kurtarabilir mi? Brynne ona izin verecek mi yoksa ona işkence eden hayaletler gün yüzüne çıkıp ikisini de yok mu edecek...


Tür: Aşk, New Adult, erotik

Kitap Tanıtımı


Naked, 2012 yılında çıkan ve Goodreads'ta 18.000 kişi tarafından okunmuş bir kitap. Popüler olduğunu ve sevildiğini söyleyebiliriz, zira 4.14'lük bir puanı var. Bu puan şuan blogumda yer alma ayrıcalığını bu kitaba tanıdı. Çünkü tanıtımının biraz sıradan, kısaca ise rezalet olduğunu düşünüyorum. Özgün değil.

Kitap hem ilgimi çekti, hem de beni kendisinden soğuttu. Okumayı çok sevdiğim sorunlu kadın temasını işlemesi bunun başlıca nedeni.

Tabii Cliffhanger (sonunda final yok. Ben bu türe 'finalsiz' diyeceğim.) olması da çok kötü. Şu an için 3 kitap görünüyor. Üçlememe mi orasını bilemiyorum.

Kitabın kısa oluşu okumamı desteklerken Finalsiz olmazı beni itiyor. Eserlerse okurum diye bu tanıtımı bitiriyorum.

İşçi Bayramınız da ayrıca kutlu olsun.

Raine Miller 13 yaşında, Barbara Cartland'ın bir kitabını eline geçirdiğinden beri aşk hikâyeleri okuyor. Asla okumayı bırakmayacağının da altını çiziyor, çünkü artık kendisi de aşk hikâyeleri yazıyor.Part time öğretmenlik hayatı ve seksi roman yazarlığı tüm zamanını tüketiyor.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

10 yorum:

 1. elif_ozevin1.5.13

  Üçleme demişsin, diğer kitapları yurtdışında çıkmış ve bizde çeviride mi, hiç çıkmamış mı yoksa bizde de çıkmış mı buna dair bir bilgi var mıymış sevgili Merve?? Bu arada senin de İşçi Bayramı'n kutlu olsun. :)

  YanıtlaSil
 2. Kitapların çevirisi yok bizde Elif, bak onu yazmayı unutmuşum. Bizde çeviride olduğunu sanmıyorum :/

  YanıtlaSil
 3. bence okuma ilk kitap hoştu güzeldi biraz fifty biraz gideon karışımı bir şeydi yani okuna bilinecekler sırasında.karakterlerin tanışması falan farklıydı.ama o ikinci kitap neydi ne okudum anlamadım ki??? bir şeyler olucak diye bekledim ama hiç bir şey olmadı.böyle anlamsız anlamsız bitti ama son part tahmin bile edemediğim birinin gözünden anlatıldı ve oraları eğlenceliydi ama yine de zaman kaybı bir kitap

  YanıtlaSil
 4. Aldım bu öneriyi Ivana, Walking Disaster'dan sonra kaldıramam bir tae daha. Çok teşekkürler <3

  YanıtlaSil
 5. elif_ozevin6.5.13

  Bu çok acıklı ama yaa... ingilizcesine bakmam gerekecek yani.. peki sağol mervecim ^^

  YanıtlaSil
 6. :( Öyle olacak sanırım. Rica ederim :))

  YanıtlaSil
 7. İlk kitabı kaldırırsın da ikinci kitabı bilemiycem :D
  http://24.media.tumblr.com/tumblr_lm7dl3ZRzK1qii6tmo1_400.gif

  ben aynen böyle olmuşdum ikincinin sonunda :D GR-da yorumumda da kullandım bunu :D

  YanıtlaSil
 8. Yok Soğudum kitaptan, vaz geçtim okumiciğim. :D

  YanıtlaSil
 9. mazoşistlik damarım kabarırsa o zaman üçüncüyü okuyub da belki seriyi bitirmek gibi dahiyane fikre kapıla bilirim :D ama şimdilik Allah korusun diyorum :D

  YanıtlaSil
 10. Arzu Dinç7.12.14

  Benim çok severwk okuduğum kitap di serisini sabırsızlıkla bekliyorum yazarindan aldığım spoiler sayesinde yakında çevirisi geliyor mus

  YanıtlaSil