3 Mayıs 2013

Kitap Yorumu: Feral Sins || Suzanne Wright


Feral Sins
Suzanne Wright 

Goodreads Puanı: 4,23
Seri:The Phoenix Pack - 1/3
Sayfa:367
Türkçe:-----
Çıkış: 2012 
Puanım: 

When female wolf shifter Taryn Warner first encounters Trey Coleman, an alpha male wolf shifter with a dangerous reputation, she’s determined to resist his charms. After all, Trey—who was only fourteen when he defeated his own father in a duel, winning the right to be alpha of his pack—can’t have anything to offer the talented healer besides trouble, or so she thinks.

Taryn finds herself drawn in by Trey’s forceful demeanor and arctic-blue eyes, and she eventually agrees to enter an uneasy alliance with him. If the two succeed in convincing their respective packs that they’ve chosen each other as mates, Trey will win valuable political allies, while Taryn will escape an odious arranged mating.

But there are a lot of potential pitfalls to this plan—including the very real possibility that the wolf shifters, overwhelmed by their growing attraction to each other, will be unable to maintain the clear heads needed to pull off the deception.

Düşüncelerim & Yorumum

Bu kadar boş, gereksiz ve amaçsız konuşan bir topluluk görmedim. -oh, içimden attım, rahat rahat yazabilirim.

Feral Sins'de kurda dönüşemeyen, hayatı boyunca bu yüzden 3. sınıf insan muamelesi gören bir alfa kızının istemediği biriyle eşleşmemek için yardıma ihtiyacı olan başka bir alfa ile 'yalandan eş' olma olayını anlatıyor. Tabii iş farklı yönlere çabuk dağılıyor.

Taryn komik, hazır cevap kendini az çok bilen güçlü bir karakter, amma ve lakin kitap çok fazla geyik içeriyor. 430 sayfalık bu kitaptan eğer yazar 'aşırı' olan seks sahneleri ve bu geyikleri çıkarırsa çok daha mükemmel bir kitap olur. Şu haliyle benden zar zor iki puan alabildi.

Okuduğuma okuyacağıma bin pişman oldum. Seni seviyorum olayları uzadı, onu geçtim Trey'in büyükannesiyle Taryn'in boktan konuşmaları içimi baydı. Yazar sıçmış bırakmış.

Seriye devam eder miyim? Pek sanmıyorum... Ne içinde ki aşk aşktı, ne erotik kısmındaki sevişmeler ilgi çekiciydi, ne de kurgu merak ettiriyordu. Sonunda ne olacağı o kadar barizdi ki. Boşuna harcadığım saatlerimin geri gelmesini talep ediyorum.

Kitaptaki orgy sahneleri, sen benimsin, bu cinsel organ benim, ay ay ay benim eşim sensin sensiz olaman bla bla'sı kusmanıza neden olabilir. Zira hiç inandırıcı değil. Yazarın ilk kez kitabını okumuyorum, hazır cevap - yarı sert kadın karakteri yaratmayı başarıyor ama gerisinde az buçuk yüzüne gözüne bulaştırıyor.

Bu seriyi okumanız yerine size Lora'nın Breeds serisini öneririm. Bana çok orijinal ve özgün gelir. Ya da Nalini'nin Psy serisi de olabilir.

Okumanızı önermem, almayın elinize. Sırf kadın karakter yüzünden 2 veriyorum. Yer yer espirileri hoştu.

Bu arada kitabın yaklaşık %70'i seks ve %20si mutfakta geçiyor.

Beta ve diğer erkek karakterleri de hiç sevmedim çok uysallar o beklenen baskın doğayı sezemedim. Yazar dünyayı oturtamamış, bunun yanında karakterleri de oturtamamış. Ya bir de adamların konuşmaları o kadar sıkıcıydı ki!

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder