14 Temmuz 2013

Disney'in Yeni Animasyonu "Frozen"


İnternette geziniyordum bir de ne göreyim 2014 ocağında Disney'in yeni bir filmi varmış. Adı Frozen [Karlar Ülkesi]
Yurtdışında bu yaz çıkacak sanırım. Wreck-it Ralph ve Tangled'ın yapımcılarının elinden çıkmış. Güzel olacağı su götürmez gibi bir şey. Zira ben hala ara sıra açıp Karmakarışığı izlerim. Çok tatlılar.
Elsa'yı Idina Menzel seslendirirken, Anna'yı Kristen Bell seslendiriyor.

Anna karakteri size de birini hatırlatmıyor mu? Afişi ilk gördüğümde bunu hissettim.Böyle ufak bir benzerlik var. Hatta Tangled'dan [Karmakarışık] bayıldığımız atı da göreceğiz gibi duruyor.

Filmde, Disney'in 12. prensesi olan Buz Prensesi Anna'yı göreceğiz. Film aynı zamanda bir müzikal de olacak. IMDB'de ise şunlar yazıyor: Korkusuz optimist Anna, Kristoff ile birlikte bir destansı bir yolculuğa çıkıyor. Everest büyüklüğünde sorunlarla karşılaşıyor. Komik, Olaf adında bir kardan adamla ve güçleri krallığı sonsuz kışa mahkum eden Elsa ile yarışıyor. Anna ve Kristoff krallığı kurtarmak için mücadele verecek. (Elsa Kar Kraliçesi)


3 yorum:

  1. Efsane Beşli çizgi filmindeki (çok da severim bu filmi :D) oğlanın (adı yanılmıyorsam John Frost)kız versiyonu gibi bir şey olmuş sanki yinede fragman güzel gözüküyor,mutlaka izlemeliyim :)

    YanıtlaSil
  2. Ooooy ben onu kaçırmışım hemen izliyorum! Mutlaka, mutlaka!

    YanıtlaSil