1 Temmuz 2013

Kapak Tanıtımı: Origin || Jennifer Armentrout - Cover Reveal

Holy Alien!?

İşte Origin Kapak Tanıtımı! Görünce amanın bu ne diyenlerden misiniz? Yalnız değilsiniz! Jennifer'ın yeni kitabı ve ben gene tanıtımını yapıyorum. Ama bu kapak ne. Sevemedim, oy dağlar taşlar. Jennifer'ın ünlü serisi LUX'un 4. kitabı çıkıyor. Bu nedenle de tanıtımlar dönmeye başladı. İşte buyurun. Son kitapta neler oluyor. Serinin bitmesine bir kitap kaldı! (5)
Daemon, Katy'i geri almak için her şeyi yapar.

Weather Dağındaki başarılı ama korkunç baskından sonra Daemon imkansızla karşı karşıya. Katy kayıp. Kaçırılmış. Her şey onu bulmasına bağlı. Yoluna çıkan herkesi yıkıp geçmek mi? Olmuş bilin. Onu kurtarmak için tüm dünyayı yakmak mı? Memnuniyetle. Uzaylı ırkını dünyaya duyurmak mı? Zevkle.

Katy'nin yapması gereken tek şey hayatta kalmak.

Düşmanla baş başa kalan Katy'nin bundan canlı çıkabilmesinin tek yolu uyum sağlamaktı. Sonuçta Daedalus'un tamamen deli saçması olmayan yönleri de vardı. Ancak grubun hedefleri korkutucu ve anlattıkları gerçekler onlardan da rahatsız ediciydi. Gerçek kötü adam kimdi? Daedalus? İnsan ırkı? ya da Luxen mi?

Beraber her şeyle başa çıkabilirler.
Ancak en tehlikeli düşmanları başından beri oradaydı, gerçek ortaya çıktığında ve yalanlar parçalandığında, Daemon ve Katy hangi tarafta yer alacak? Birlikte bile olabilecekler mi?


Not: DEX 2013 tüyap fuarında Origin'i, Köken adıyla görebileceğimizi duyurdu! Heyoooo!


ABOUT THE AUTHOR:

# 1 NEW YORK TIMES and USA TODAY Bestselling author Jennifer Armentrout lives in Martinsburg, West Virginia. All the rumors you’ve heard about her state aren’t true. When she’s not hard at work writing. she spends her time reading, working out, watching really bad zombie movies, pretending to write, and hanging out with her husband and her Jack Russell, Loki.

Her dreams of becoming an author started in algebra class, where she spent most of her time writing short stories….which explains her dismal grades in math. Jennifer writes young adult paranormal, science fiction, fantasy, and contemporary romance. She is published with Spencer Hill Press, Entangled Teen and Brazen, Disney/Hyperion and Harlequin Teen.

She also writes adult and New Adult romance under the name J. Lynn. She is published by Entangled Brazen and HarperCollins.

ORIGIN official Blurb:

Daemon will do anything to get Katy back.

After the successful but disastrous raid on Mount Weather, he’s facing the impossible. Katy is gone. Taken. Everything becomes about finding her. Taking out anyone who stands in his way? Done. Burning down the whole world to save her? Gladly. Exposing his alien race to the world? With pleasure.

All Katy can do is survive.
Surrounded by enemies, the only way she can come out of this is to adapt. After all, there are sides of Daedalus that don’t seem entirely crazy, but the group’s goals are frightening and the truths they speak even more disturbing. Who are the real bad guys? Daedalus? Mankind? Or the Luxen?
Together, they can face anything.
But the most dangerous foe has been there all along, and when the truths are exposed and the lies come crumbling down, which side will Daemon and Katy be standing on? And will they even be together?

ORIGIN Link:

Goodreads: http://www.goodreads.com/book/show/13644052-origin

Amazon: http://www.amazon.com/Origin-Lux-Series-Entangled-Teen/dp/1622660757/

Barnes & Noble: http://www.barnesandnoble.com/w/origin-jennifer-armentrout/1114855732

Additional links to Jennifer’s pages:

Twitter: https://twitter.com/JLArmentrout

Facebook: https://www.facebook.com/JenniferLArmentrout

Website: http://www.jenniferarmentrout.com/

İlgili Yazılar

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

22 yorum:

 1. Whuuuué Bu iyiydi işte :D Bittim kapağına...

  YanıtlaSil
 2. Saçma olmuş, diğerleriyle alakası yok. Olmamız bu.

  YanıtlaSil
 3. Det! Ateş saçıyor resmen yahu :D

  YanıtlaSil
 4. Daha çok yanan alevi su atmışsın gibi :D Diğer kapaklar daha hoştu :/

  YanıtlaSil
 5. İkisini bir görmekten sıkılmadın mı Merve? Her yerdeler yahu :D

  YanıtlaSil
 6. asher1.7.13

  kapak değişebilir

  YanıtlaSil
 7. Ona sözüm yok da arka plan çok kötü yahu. :D

  YanıtlaSil
 8. Ben beğendim deme öyle :D Adam dünyayı yakacakmış baksana xD

  YanıtlaSil
 9. Dalga mı geçiyorsun Ebru be:D 4 buysa 5'i düşünemiyorum. :D

  YanıtlaSil
 10. Yaaa, nesi var be taş gibi işte :D

  YanıtlaSil
 11. Kitap Gezgini1.7.13

  Bende beğenmedim :( Daemon diğer kapaklardaki uzaylı havasını kaybetmiş :(

  YanıtlaSil
 12. Kesinlikle hayal kırıklığı. :(

  YanıtlaSil
 13. Doğa Aydın1.7.13

  Ben bu adamı yakışıklı bullmak için öyle çok çaba harcadım ki aynı enerjiyle küresel ısınmayı durdurabilirim :D. Oniks'in kapağına da saatlerce bakmıştım ama o sakal ve atlet... Dayanabilir misin ha, söyle, dayanabilir misin? :(

  YanıtlaSil
 14. Pepe fena değil ama bu kapaktan dolayı iyice soğdum. Abartıldığı kadar olmadığını düşünyorum, bir cazibesi olduğunu da inkar etmem hani. :D

  YanıtlaSil
 15. Doğa Aydın1.7.13

  Baştan aşağısına laf yok. O baklavalar falan... :D

  YanıtlaSil
 16. Ya bacakları tamam da adamın üst gövdesindeki kaslar anca büyüteçle görebilirsiniz. Ben de ona anlam veremiyorum. PEPE'de kas yok! :D hahah

  YanıtlaSil
 17. Doğa Aydın1.7.13

  Biri kas mı dedi? Büyüteç getiriyorum bir saniye .s :D

  YanıtlaSil
 18. Tuğçe Ceylan6.7.13

  İlk başta fan yapımı ya da şaka falan sanmıştım -_-

  YanıtlaSil
 19. deamon sevdalısı23.8.13

  Sana katiliyrm bencede hos olmus ama kizda olaymis dahaii olurmus bence ama kitabi gercekten cok cok cok merak ediyorummm ve okumak icin sabirsizlaniyorum ve deamon karakterine nerdeyse baglandim diyebilirim :-)

  YanıtlaSil
 20. yulia27.8.13

  Yaa bu oğlanı görünce önce bir şok sonrada mide bulantısı geçirdim off önceki çok taştı rüyalarımda bile cilveleşiyordum ama bu kabul edilemez :'(

  YanıtlaSil
 21. Her eve Daemon3.10.13

  ya güzel işte neresini beğenmiyonuz adam bi ÇAĞATAY ULUSOY olamaz zateen.

  YanıtlaSil