17 Eylül 2013

Yeni Anita Blake Novellası Bizimle!Vay! Laurell'den yeni bir novella! Affliction'dan öncesini anlatan bu kitap, kitapta da bahsedilen Zerbrowski'in barbekü partisini anlatıyor. Bir kolunda Micah bir kolunda Nat ve 4 yaşındaki Matthew Vespucci ile gittiği bu parti dedikodu kazanına dönüyor. Diğer polisler eşleri falan, kaçınılmaz... Anita'nın hayatı pek bir renkli, bilirsiniz.

Kitap 17'sinden itibaren satışta. 56 sayfalık, sadece e-book olarak okunabilecek bir kitap. Umarım Artemis çevirip kitap sonuna, başına bir yerine ekler! Novella okumayı seviyoruz!

Romancekolik kapağı bana ilk gösterdiğinde fan yapımı sandım inanır mısınız! Hiç beğenmedim. Gözler Nathaniel'in bu su götürmez ama yani diğer her şey çok basit kaçmış. :( Ama en azından novellanın bir kapağı var diyebiliriz.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

3 yorum:

 1. Esra Nazenin Özdemir17.9.13

  Artemis Anita Novellasını eklicek. Hiç sanmam :D :D tabi umarım beni yanıltır :D

  YanıtlaSil
 2. meral ünal17.9.13

  ben şimdi gölgelerin öpücüğünü okuyorum ve sanırım yarım bırakıcam ki neredeyse hiç yapmadığım bir şeydir :( böyle güzel bir konu nasıl bu kadar kötü seks seks seks olarak işlenir ki. ya da ben anlamadım beğeneni çok :)

  YanıtlaSil
 3. Yaptı daha önce, umarım gene yapar :(

  YanıtlaSil