10 Kasım 2013

Kitap Tanıtımı: Up From the Grave || Jeaniene Frost ( Gece Avcısı #7)


Türkiye'de Gece Avcısı ya da Kedicik olarak bildiğimiz, Cat Crawfield'ın maceraları 7. kitapda son buluyor. Yazar bunu bir süre önce bize açıklamıştı. Çoğu sever "geç bile kaldı" dese de benim gibi sırf alışkanlıktan "bitmeseydi" diyenler de oldukça fazla. Bu doğaüstü çiftin maceralarını uzun zamandır okuyoruz. Yan serilerden biri olan Vlad, Gece Prensi de geçtiğimiz aylarda Türkiye'de çıktı. Benim yorumumu okumak için buraya gidebilirsiniz. 1. kitap ve 2. kitap. Toplamda 3 kitaptan oluşacak.

Serinin son ve 7. kitabı Ocak ayında yurt dışında çıkıyor. Burada Artemis faktörünü düşününce, zamanı kestirmek mümkün değil. O yüzden 'sabırlar' diliyorum.

Kitabın tanıtımı:

Her zaman kazacak bir mezar daha vardır.

Son zamanlarda Cat Crawfield ve kocası Bones için hayat oldukça sakindi. Ancak gardlarını düşürmemeleri gerektiğini bilmeliydiler, çünkü şok edici bir haber onları büyük bir savaşı durdurmak için harekete zorluyor.

Serseri bir CIA ajanı, insanlar ve ölmemişler arasındaki gerilimi tehlikeli seviyelere yükseltecek gizli olaylara bulaşıyor. Cat ve Bones arkadaşlarını ölümden daha kötü bir kaderden kurtarmak için zamanla yarışıyor... Ve bir sırrı çözdüklerinde, sonuçlar daha da ölümcül oluyor. Eğer başarısız olurlarsa, kendi ve sevdiklerinin hayatları mezarın kenarında sallanıyor olacak.
Not: Kitap yorumu için tık tık.

Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

2 yorum:

  1. Tuğçe Nur Akar19.11.13

    Evet yazar birkaç kitaptır kendini tekrarlıyor ama serinin bittiğini duyunca çok üzüldüm. Bari yazar Ian hakkında bir seriye başlasa. :( Bu arada kapaktaki kız Cat ile ne alaka. Arka plan güzel ama kız batırmış :(

    YanıtlaSil
  2. Ya onu ben de çok istiyorum, bence Vlad'dan sonra malzeme kalmayack ve tazacak! :)

    YanıtlaSil