28 Aralık 2013

19. ÜKG Blog Turu: Sins & Needles || Karina Halle - Kitaptan Bölüm + ÇekilişHerkese merhabalar! 

Bugün ÜKG turunda daha önce yapmadığımız bir şeyi yapıyoruz ve ingilizce ilk turumuzu düzenliyoruz. Martı yayınlarının haklarını aldığını öğrendiğimiz bir kitap olan Sins & Needles' daha çıkmadan yorumlayıp, kitaptan size bölümler çevirip tanıtıyoruz. Kapağı sizce de çok güzel değil mi!

 Kitabın tanıtımını buradan okuyabilirsiniz!


Sins & Needles (The Artists Trilogy, #1)
Yazar: Karina Halle
Seri: The Artist Trilogy #1/3
Yurt Dışı Yayın Tarihi: Ocak, 2013
Tür: Aşk, Macera, Yetişkin
Goodreads Puanı: 4.16 (11.150+ oylama)
Sayfa Sayısı: 438
Not: Türkiye'deki yayın hakları alındı.Ne diyeceğimi bilemiyordum, çünkü söyledikleri doğruydu. Gözlüklerini çıkardı ve yanına koydu. Sarhoş olduğu için yarı yarıya kapalı gözleri dudaklarıma kaydı. Tedirginlikle yutkundum, aramızdaki gerilimden hoşlanmıyordum.

"Nasıl hissetmem gerektiğini düşünüyorsun?" diye kalın bir sesle sordum. Sinirlerim altüst olmuştu. Her şey yanıyordu.

"İşte böyle," dedi. Yavaşça eğildi ve beni öptü. Dudakları yumuşak ve bourbon viski tadındaydı. İstesem de öpücüğüne karşılık veremezdim; donup kalmaktan başka bir şey yapamazdım. Biraz geri çekildi, gözleri bir kaç santim uzağımdaydı. Göz bebeğinin siyah deliğinde korkmuş yansımamı görebiliyordum.

"Gördün mü? Korkuyorsun."

"Beni korkutmak mı istiyorsun?" diye fısıldadım.

Dudaklarını benden bir kaç santim uzakta tuttu. Parmakları nazikçe yüzümden saçlarımı çekti ve kulağımın arkasına sıkıştırdı.

"Evet," diye mırıldandı. Konuşurken dudakları dudaklarıma değdi. Diğer eli tişörtümün ve sütyenimin askısını omzumdan kaydırdığına nefesim kesildi. Dokunuşundan titredim; bakışlarından, kalbinde yatan ve onu canlı canlı yiyen şeyden.

"Camden," diye uyardım, sesim titriyordu.

Dudaklarını omzuma koydu ve kolumdan aşağıya doğru öpmeye başladı. Haklıydı. Korkuyordum. Çok ama çok korkuyordum. Ancak kötü bir parçam da devam etmesini istiyordu. Tahrik olmuş ve ürkmüştüm; kaçmaya hazırdım, çarpışmaya hazırdım, onu tutup öpmeye ve her parçasını tatmaya hazırdım. Neler döndüğünü bilmiyordum ve beni incitebilecek ya da zarar vermeyecek bir şeyle tutsak kalmıştım. Bana her şeyi verebilecek ya da yokluk içinde bırakabilecek bir şeyle.
Tur takvimiz de işte böyle:

28.12 - Kitap Hayvanının Günlüğü: Kitap Yorumu
28.12 - Kitab-ı Sevda: Kitaptan Bölüm
29.12 - Sevgili Kitap: Kitap Yorumu
29.12 - Romancekolik: Kitap Yorumu
30.12 - Kitap Esintisi: Alıntılar.
30.12 - Zimcilious: Yazar Hakkında bilgi
31.12 - Yorumbaz: Kitap Yorumu

Bir kaç görsel şölene ne dersiniz? :Da Rafflecopter giveaway

3 yorum:

  1. tadımlık sahne süpeerdi.... ama gif te yazılanları okuyamıyorum çok hızlı geçiyor. :(

    YanıtlaSil
  2. Alıntıları buradan okuyabilirsin. https://www.facebook.com/UtopikKizlarinGunluguTurkiyeninIlkBlogTuru :) Kendi hızıma göre ayarlamıştım sanırım becerememişim. Yavaşlatayım biraz. :))

    YanıtlaSil
  3. Ben böle çok intikamlı şeylere gelemiyorum sanırım, ahah. Ellerine sağlık kuzu.

    YanıtlaSil