29 Ocak 2014

Son Alışverişim (Okuoku) ve Okuma Listem
Herkese selamlar!

Böyle bir gönderi hazırlamayalı gerçekten uzun zaman oldu, Tüyap'dan aldıklarım için yapmaya niyetlenmiştim ama gerçekten üşendim. (Tanrım, Tüyap'ı resmen yağmaladım, görmeliydiniz. 3 kere gittim. Hiçbirinden de eli boş dönmedim. :D )

Okuoku'dan uzun süre sonra toplu bir alışveriş yapınca, bu gönderi de şart oldu diye düşündüm. Eskiden hediye kitap koyarlardı, bakındım ama bu sefer yoktu. Üzüldüm, ne çıkacak diye beklemek işin heyecanıydı. :D Sonuç olarak son aldığım, hem gönderilen hem de okumak istediğim kitapları bir kaç görselle sunmak istedim.

Öncelikle Okuoku'dan aldığım kitaplar... Hem yeni çıkan, hem popüler kitaplar var. Bu seneki hedefim olan 20 Türk yazar okuma (link) niyetim doğrultusunda yapılan bir alışveriş oldu.

En sonunda ben de Ahmet Ümit okuyacağım!!!!! İlk 3 resim okuoku alışverişimden.

Senden Önce Ben'i uzun zamandır almak istiyordum, anca kısmet oldu. İlerden Üçünçü Mezar ise bir yıldır çıkmasını beklediğim kitaplar arasında... :D Yippaaaaaaaaaaa.Şu güzelliklere bakın :D

Ve en son olarak da okumak istediğim kitaplar. Bu kitapları genelde facebook sayfamdan paylaşıyorum, ancak yaklaşan tatil ağzımın sularını akıtıyor.Şu 6 kitabı okumak için ölüyorum. :D
Beğendiniz mi? Paylaşın! :)

5 yorum:

 1. HAYAL PEREST29.1.14

  kıskandım :)
  keyifle oku :)

  YanıtlaSil
 2. Kitap Notları29.1.14

  Saatleri Ayarlama Enstitüsü ve Patasana benim de listemde. Keyifle okuyun.

  YanıtlaSil
 3. Emine Nur Oğuztürk29.1.14

  Senden Önce Ben yorumunu aşırı derecede merak ediyorum lütfen çok bekletme :D

  YanıtlaSil
 4. Senden Önce Ben'i ben de aldım ama hala okumadım merak içindeyim açıkçası. Dönüşüm biter bitmez ona başlayacağım

  YanıtlaSil