28 Şubat 2014

CNR Kitap FuarıHer yıl düzenlenen Tüyap kitap fuarının ardından bu yıl ilk defa başka bir kitap fuarı daha biz okurlara kapılarını açıyor. Bu kez İstanbul Yeşilköy'de buluşuyoruz.

Kitap fuarı  01-09 mart arasında CNR Expo'da. Tam olarak katılımcı yayınevlerini bilmesemde, Pegasus, Alfa, Sokak, Kırmızı Kedi, Yapı Kredi, Pena, Timaş, April yayınlarının orada olacağı kesin. Listeyi buradan inceleyebilirsiniz. Girişler ücretsiz olacak, yolunuz düşerse kesinlikle uğrayın. 150'den fazla yayınevinin katılacağı bilgiler arasında. En yenilikçi kitap fuarı reklamıyla da açılımını yaptı.

Tüyap çok yakınımda olduğu için her fırsatta kitap fuarına uğrarım. Beylikdüzü'nden daha merkezi olduğu için de katılımın fena olmayacağını düşünüyorum ancak daha çok yeni olduğu için de aynı yoğunluğu kesinlikle beklemiyorum. :D Çok heyecanlandım doğrusu!
Ayrıca fuarda Sultan 2. Abdülhamid'e ait "Yıldız Arşivi Fotoğrafları" da sergilenecek ve tiyatro oyunları olacak.

8 yorum:

 1. Aslında uygun bir gün bulup kardeşimle gitmem lazım sanırım buraya :D Keyifli olacak gibi duruyor, üstelik Tüyap kadar dolu olmazsa daha da güzel geçer :D

  YanıtlaSil
 2. Benim için ikisi de şehrin öbür ucu -_-

  YanıtlaSil
 3. :D öyle yap, ben de dört gözle bekliyorum .D

  YanıtlaSil
 4. Belikdüzünden yakın ama Simmm :D

  YanıtlaSil
 5. Bugün kardeşimi de alıp gittim sonunda, mutluyum huzurluyum :D

  YanıtlaSil
 6. Tüyap'a alışan bünyeye fazla küçük geliyor ya :D İlk salonlarda test kitapları filan vardı, romanlar temelde dördüncü salonda toplanmıştı, gördüğüm kadarıyla en kalabalık kısım da orasıydı :D ama fuarın geneli öyle çok kalabalık değildi, insanlar ya da hava boğmuyordu yani, o yönden Tüyap'ın önüne geçtiği söylenebilir. Onun haricinde, ne kadar sıcakkanlı çalışan varsa toplamışlar, özellikle Martı için geçerli bu, gidip muhabbet edilebilir gayet yani :D fiyatlar da çok iyiydi bu arada, gördüğüm kadarıyla çoğu yayınevi %30 indirimden yana; ama 22 liralık kitapları 10 liraya filan aldığım da oldu mesela :D Ben Ephesus'tan, Epsilon'dan, Martı'dan (bolca), Deli Dolu'dan kitaplar aldım, hepsinin sırf standlarına bakmak için bile gidilir, çok güzel olmuş. Fırsatın olursa kesin uğra :D

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel oldu bu ya! :D Kesinlikle uğrayacağım meraktan çatlıyorum. :D

  YanıtlaSil