21 Haziran 2014

27. ÜKG BLOG TURU: Uçuşta || R. K. Lilley - Ön Okuma ( Uçusta #1)


27. ÜKG turunda yurt dışında oldukça ses getiren bir kitabın ön okumasını Kitab-ı Sevda'da bulabilirsiniz.

Tür: erotik romans
Sayfa: 328
GR puanı: 4.15
Çıkış: 2014
Fiyat: 18 TL

Çekingen kabin memuru Bianca, milyarder otel sahibi James Cavendish'i gördüğünde zorlukla kazandığı bütün soğukkanlılığını kaybeder. Yüksek topuklu ayakkabıyla on bin metre yükseklikte şampanya tepsisini rahatça taşıyabilen bir kız için, ilk karşılaşmalarında dizlerinin bağının çözüldüğünü şaşkınlıkla fark etmiştir. Genelde soğukkanlı olan Bianca, James'in turkuaz gözlerine bakmaktan kendini alamaz. O gözlerde direnmenin imkânsız olduğu bir meydan okuma, bir vaat vardır. Oysa o, "hayır" demeye ve bunu gerçekten kastetmeye alışık bir kızdır.

Bianca, first classta görevli bir kabin memuru olarak süper modeller ve film yıldızlarıyla ilgilenmeye alışıktır ama James Cavendish, yakışıklılığıyla hepsini gölgede bırakmıştır. Aslında bu dehşet verici adam hakkında karşı konulamaz bulduğu tek şey görünüşü olsaydı, Bianca onu görmezden gelebilirdi. Ama aklını hiç olmadığı kadar başından alan şey, tanıştıkları andan itibaren Bianca'nın üzerinde kurduğu hâkimiyet ve onun gözlerinden okuduğu zevk ile acı vaadidir.5 yorum:

 1. Ön Okumayı göremiyorum nedense.. Bembeyaz sayfa duruyor yazının altında.. Acaba sorun bende mi??

  YanıtlaSil
 2. Büyük ihtimalle Asena, iki browserda açtım, ikisinde de görünüyor bende.

  YanıtlaSil
 3. browserları bir kaldır sonra gene yükle düzelir belki. Arasıra oluyor.

  YanıtlaSil
 4. An itibariyle Mozilla açtı.. Diğerlerinde hala açılmıyor ama sorun neyse, geçicidir umarım. Nasıl düzelteceğimi de bilemedim ama Mozilla'dan okuyabilirim.. :)

  YanıtlaSil
 5. Ben de aksine Explorer,Mozilla ve Chrome'da denedim. Hiç açmadı. Diğerlerinde hiçbir şey gözükmezken, Mozilla'da hata yazısı çıktı.. Bende bir sorun olduğu kesin ama sorunun nedenini bulamadım.. :( Instagram'da açılmamaya başladı bugün niyeyse..

  YanıtlaSil