9 Haziran 2014

Kitap Yorumu: The Wild Side || R.K. Lilley - (The Wild Side #1)


The Wild Side ||  R.K. Lilley 

Tür: Erotik, çağdaş
Sayfa: 125
GR puanı: 4.07
Seri: The Wild Side 1 (3)
Puanım: 

Kitapları seviyoruz, dolayısıyla da yazarlara karşı da bir hayranlığımız var. Hele bu yazarlar yeşil gözleri ile size bakarken kalbinizi sökmekten zevk alıyorsa. (TFIOS göndermesi :P) Bu aralar sınav var ve bende de doğal olarak kitap aşermesi başladı. Deli gibi okudum geçen hafta. The Wild Side ise kurbanlarımdan sadece biriydi.

40 yaşında antropoza girmiş, eşinden aldatıldığı için boşanan ünlü yazar Alasdair'in hayatı spor salonunda tanıştığı, kendisinden 16 yaş küçük afet mi afet, gizemli mi gizemli, cüretkar mı cüretkar sarışın bomba ile beklenmedik bir yöne doğru ilerliyor. Spor salonundan eve geliyorlar ve inanın sauna etkisi yaratacak derece ateşli yatak faaliyetlerine gömülüyorlar. Ancak işin içinde bir şey var çünkü bu güzelim mi güzel kız öyle gizemli ki. Kendisi hakkında belirsiz şeyleri söylüyor, zengin Alasdair'in parasının peşinde değil. Her gece Las Vegas'ın bir kumarhanesinde fink atıyor.

 Peki kim bu kız?

Biz de bilmiyoruz çünkü bu 3 novelladan oluşan bir seri. Adamı delirtir. Ben bayıldım; kızın utanmaz tavırları, Alasdair'in gururunu koruması ve öz güveni gerçekten özgün bir şekilde içinize işliyor. Özellikle kitapta Dair'in eski karısına elini kaldırmadan, kediler gibi dalaşmadan sadece orada bulunarak -nasıl bulunduğunu söylemiyorum - resmen tekme tokat dövdüğü bir sahne vardı, ona bayıldım. İkinci novella için gün sayıyoruz efendim. Siz de okuyunuz.


3 yorum:

 1. Deniz Kibar10.6.14

  Bak merak ettirdin simdi :D yayin haklari alinmis mi ?

  YanıtlaSil
 2. Alındığını sanmıyorum Deniz. :/

  YanıtlaSil
 3. Deniz Kibar11.6.14

  Hadi ya ama belki Aspendos bunu da alır :D

  YanıtlaSil