İletişim
Merhabalar! Adım Merve. Ufak yaşlardan beri kitaplarla iç içe bir yaşantım oldu. Elimde ya da aklımda kitap olmadığı bir zaman dilimi hatırlamıyorum doğrusu. Üstelik sağlam bir dizi ve film izleyicisiyimdir de.

Şöyle genel hatlarla kendimden bahsedeyim. İstanbul'da yaşıyorum. 1992 yılı, Eylül ayında doğdum. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Şu anda çevirmenlik yapıyorum. 3. bir dil de öğrenmekten sakınca gelmez diye de bir düşünce var hep aklımda.

Şu an bu yazıyı okuma nedeninize, yani bloğuma gelelim. Hani kitaplarla iç içe bir yaşantım oldu demiştim ya, işte 2012'nin ilk aylarında kitaplara duyduğum sevgiyi bu bloğa taşıdım. Tamamen hobi olarak canlı tuttuğum, yeni insanlarla ve kitaplarla tanışmama yardımcı olan bir olgu oldu. Eskisi kadar okumasan da hâlâ güzel kitap okuyorum denilebilir. Genellikle fantastik, bilim kurgu, ara ara aşk kitapları ilgimi çeker ama her telden çaldığım söylenebilir. Aklınızda bir soru varsa bana merve@kitabisevda(.)com adresine e-posta atarak ulaşabilirsiniz. :) 

Sevgiler!


Kitab-ı Sevda'dan bahsetmişler


Bana buralardan da ulaşabilirsiniz.

0 Yorumcuk:

Yorum Gönder